Об образовании избирательных участков
Решение акима Таласского района Жамбылской области от 17 февраля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2014 года № 2127. Утратило силу решением акима Таласского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима Таласского района Жамбылской области от 13.12.2018 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Таласского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Ширшинбаева Галымжана Алимкуловича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Рымтаев Д.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
Абдуалы А.
"17" февраль 2014 год
Приложение к решению
акима Таласского района
от "17" февраля 2014 года № 2
Избирательные участки и их границы на территории Таласского района
Избирательный участок № 388
Границы: летнее, осеннее пастбище и южная сторона озера Аса села Аккол Акколского сельского округа.
Избирательный участок № 389
Границы: летнее, осеннее пастбище и северная сторона озера Аса села Аккол Акколского сельского округа.
Избирательный участок № 390
Границы летнее, осеннее пастбище и село С.Шакирова С.Шакировского сельского округа
Избирательный участок № 391
Границы: летнее, осеннее пастбище, село Аккум и селение Жанаконыс Аккумского сельского округа.
Избирательный участок № 392
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Бостандык Бостандыкского сельского округа.
Избирательный участок № 393
Границы: летнее, осеннее пастбище, водохранилище Жиембет и населенный пункт Талапты Бостандыкского сельского округа.
Избирательный участок № 394
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Болтирик шешен Кенеского сельского округа.
Избирательный участок № 395
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Кошек батыр Кенеского сельского округа.
Избирательный участок № 396
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Ушарал Ушаралского сельского округа.
Избирательный участок № 397
Границы: летнее, осеннее пастбище, селение Кайыр и селение Арал Ушаралского сельского округа.
Избирательный участок № 398
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Амангелды С.Шакировского сельского округа.
Избирательный участок № 399
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Ойык Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок № 400
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Турымкул Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок № 401
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Сейлбек Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок № 402
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Коктобе Ойыкского сельского округа.
Избирательный участок № 403
Границы: летнее, осеннее пастбище, территория товарищества с ограниченной ответственностью "Коктал", населенный пункт Актобе, село Кызылауит Кызылауитского сельского округа.
Избирательный участок № 404
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Коктал Кокталского сельского округа.
Избирательный участок № 405
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Тамды Тамдинского сельского округа.
Избирательный участок № 406
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Майтобе сельского округа Бериккара.
Избирательный участок № 407
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Кожагаппар сельского округа Бериккара.
Избирательный участок № 408
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Есейхан Каратауского сельского округа.
Избирательный участок № 409
Границы: летнее, осеннее пастбище и село Каскабулак Каскабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 410
Границы: летнее, осеннее пастбище и населенный пункт Караой Каратауского сельского округа.
Избирательный участок № 411

Сайлау учаскелерін кіру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 2127 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 13.12.2018 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциалық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Талас ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ғалымжан Әлімқұлұлы Шыршынбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Рымтаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
"17" ақпан 2014 жыл
Талас ауданы әкімінің
2014 жылғы "17" ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Талас ауданы аумағындағы сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ 388 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының Аса өзенінің оңтүстік беті және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 389 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының Аса өзенінің солтүстік беті және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 390 сайлау учаскесі
Шекаралары: С.Шәкіров ауылдық округінің С. Шәкіров ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 391 сайлау учаскесі
Шекаралары: Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылы және Жаңақоныс қонысы, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 392 сайлау учаскесі
Шекаралары: Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы;
№ 393 сайлау учаскесі
Шекаралары: Бостандық ауылдық округінің Талапты елді мекені және Жиембет су тоғаны, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 394 сайлау учаскесі
Шекаралары: Кеңес ауылдық округінің Бөлтірік шешен ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 395 сайлау учаскесі
Шекаралары: Кеңес ауылдық округінің Көшек батыр елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 396 сайлау учаскесі
Шекаралары: Үшарал ауылдық округінің Үшарал ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 397 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері:
Шекаралары: Үшарал ауылдық округінің Қайыр қонысы және Арал қонысы, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 398 сайлау учаскесі
Шекаралары: С.Шәкіров ауылдық округінің Амангелді елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 399 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойық ауылдық округінің Ойық ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 400 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойық ауылдық округінің Тұрымқұл ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 401 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойық ауылдық округінің Сейілбек ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 402 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойық ауылдық округінің Көктөбе елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 403 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қызыләуіт ауылдық округінің Қызыләуіт ауылы, Ақтөбе елді мекені, "Көктал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағы, жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 404 сайлау учаскесі
Шекаралары: Көктал ауылдық округінің Көктал ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 405 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тамды ауылдық округінің Тамды ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 406 сайлау учаскесі
Шекаралары: Берікқара ауылдық округінің Майтөбе ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 407 сайлау учаскесі
Шекаралары: Берікқара ауылдық округінің Қожағаппар елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 408 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 409 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылы және жазғы, күзгі мал жайылымы.
№ 410 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау ауылдық округінің Қараой елді мекені және жазғы, күзгі мал жайылымы;
№ 411 сайлау учаскесі

Границы: город Каратау, улица Геолога, дома № 1, 3, 8, 9, 15, 29, 30, 31, 32, 41, 44, 45, 46, 49, 53, 60, 61, 67, 68, 69, 78, 83, 95, 98;
Город Каратау, улица К.Берикбайулы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 42, 45, 49, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 81, 88, 96, 100, 106, 114, 115;
Город Каратау, улица М.Есжанулы, дома № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 91, 94, 96, 97, 99, 100, 102, 105, 107;
Город Каратау, улица Ш.Омирзака, дома № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 91, 94, 97, 98;
Город Каратау, улица Ш.Уалиханова, дома № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37-1, 37-2, 37-3, 41-2, 42, 43-1, 43-2, 43-3, 45, 48-1, 48-2, 48-3, 48, 51-3, 53, 55-1, 55-3, 55-4, 59, 61, 62, 65, 68, 72, 73, 80;
Город Каратау, улица И.Жансугирова, дома № 1, 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 30, 32, 34-1, 34-2, 34-3, 35, 36, 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 42-1, 42-2, 42-3, 42-4, 43, 44-1, 45, 46а, 47-1, 47-2, 47 а, 48-1, 48-3, 48-4, 51-1, 51-2, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 53-1, 53-3, 56, 56а, 62а;
Город Каратау, улица К.Сугирбаева, дома № 3, 5, 5-1, 5-2, 6, 11, 21, 22, 29, 33;
Город Каратау, улица А.Жангелдина, дома № 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26 а, 30, 32;
Город Каратау, улица Ы.Алтынсарина, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6;
Город Каратау, улица Подхозная;
Город Каратау, улица Тамды, дома № 1, 9;
Город Каратау, улица А.Байходжаева, дома № 2, 2-2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 52;
Город Каратау, переулок улицы И.Жансугирова, дома № 3, 4, 5, 8;
Город Каратау, 1-переулок улицы Толе би, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9;
Город Каратау, 2-переулок улицы Толе би, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Город Каратау, улица Тамды аулие, дома № 75, 77, 79, 81, 83, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 150;

Шекаралары: Қаратау қаласы, Геолог көшесі, № 1, 3, 8, 9, 15, 29, 30, 31, 32, 41, 44, 45, 46, 49, 53, 60, 61, 67, 68, 69, 78, 83, 95, 98 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Берікбайұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 42, 45, 49, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 81, 88, 96, 100, 106, 114, 115 үйлер;
Қаратау қаласы, М.Есжанұлы көшесі, № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 91, 94, 96, 97, 99, 100, 102, 105, 107 үйлер;
Қаратау қаласы, Ш.Өмірзак № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 91, 94, 97, 98 үйлер;
Қаратау қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37-1, 37-2, 37-3, 41-2, 42, 43-1, 43-2, 43-3, 45, 48-1, 48-2, 48-3, 48, 51-3, 53, 55-1, 55-3, 55-4, 59, 61, 62, 65, 68, 72, 73, 80 үйлер;
Қаратау қаласы, І.Жансүгіров көшесі, № 1, 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 30, 32, 34-1, 34-2, 34-3, 35, 36, 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 42-1, 42-2, 42-3, 42-4, 43, 44-1, 45, 46а, 47-1, 47-2, 47а, 48-1, 48-3, 48-4, 51-1, 51-2, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 53-1, 53-3, 56, 56а, 62а үйлер;
Қаратау қаласы, Қ.Сугірбаев көшесі, № 3, 5, 5-1, 5-2, 6, 11, 21, 22, 29, 33 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Жангелдин көшесі, № 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26а, 30, 32 үйлер;
Қаратау қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Қаратау қаласы, Подхозная көшесі;
Қаратау қаласы, Тамды көшесі, № 1, 9 үйлер;
Қаратау қаласы,А.Байходжаев көшесі, № 2, 2-2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 52 үйлер;
Қаратау қаласы, І.Жансүгіров көшесінің бұрылысы, № 3, 4, 5, 8 үйлер;
Қаратау қаласы, Төле би көшесінің 1-бұрылысы, № 1, 3, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Қаратау қаласы, Төле би көшесінің 2-бұрылысы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Қаратау қаласы, Тамды әулие көшесі, № 75, 77, 79, 81, 83, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 150 үйлер;

Город Каратау, улица Шахтерская, дома № 73, 75а, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
Город Каратау, переулок улицы Шахтерской, дома № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
Город Каратау, улица А.Сухамбаева, дома № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
Город Каратау, улица Казыбек би, дома № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29-1, 29-2, 30, 32;
Город Каратау, улица Есейхана, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32;
Город Каратау, переулок улицы С.Шакирова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11.
Избирательный участок № 412
Границы: город Каратау, улица К.Азербаева № 1, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 41, 43, 47, 49, 53, 54, 57, 59, 61, 63;
Город Каратау, улица Г.Котовского, дома № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Город Каратау, улица О.Жандосова, дома № 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 20, 26;
Город Каратау, улица Железнодорожная, дома № 2, 3, 4, 5-1, 6, 7, 8, 10а, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28а, 29, 30, 32, 34;
Город Каратау, переулок улицы Железнодорожной, дома № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 25, 31;
Город Каратау, улица Ахан сери, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64а, 65, 67, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 83, 85, 87, 87а;
Город Каратау, улица Б.Карашаулы, дома № 1а, 1а-2, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44-1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120,124, 125, 126, 127, 128, 142, 146, 148, 152, 154, 162;
Город Каратау, улица Домалак ана, дома № 1-1, 1-2, 1-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16а, 17, 18а, 19, 20а, 21, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;

Қаратау қаласы, Шахтерская көшесі, № 73, 75а, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер;
Қаратау қаласы, Шахтерская көшесінің бұрылысы, № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а үйлер;
Қаратау қаласы, А.Сухамбаев көшесі, № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Қаратау қаласы, Қазыбек би көшесі, № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29-1, 29-2, 30, 32 үйлер;
Қаратау қаласы, Есейхан көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32 үйлер;
Қаратау қаласы, С.Шәкіров көшесінің бұрылысы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлер;
№ 412 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, К.Әзербаев көшесі, № 1, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 41, 43, 47, 49, 53, 54, 57, 59, 61, 63 үйлер;
Қаратау қаласы, Г.Котовского көшесі, № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Қаратау қаласы, О.Жандосов көшесі, № 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 20, 26 үйлер;
Қаратау қаласы, Железнодорожная көшесі, № 2, 3, 4, 5-1, 6, 7, 8, 10а, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28а, 29, 30, 32, 34 үйлер;
Қаратау қаласы, Железнодорожная көшесінің бұрылысы, № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 25, 31 үйлер;
Қаратау қаласы, Ахан сері көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64а, 65, 67, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 83, 85, 87, 87а үйлер;
Қаратау қаласы, Б.Қарашаұлы көшесі, № 1а, 1а-2, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44-1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120,124, 125, 126, 127, 128, 142, 146, 148, 152, 154, 162 үйлер;
Қаратау қаласы, Домалақ ана көшесі, № 1-1, 1-2, 1-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16а, 17, 18а, 19, 20а, 21, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 үйлер;

Город Каратау, улица К.Сатпаева, дома № 1-1, 1-2, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 48а, 53а, 55, 57, 58, 59, 59а, 61;
Город Каратау, улица Привокзальная, дома № 1, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 6, 7-1, 7-2, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-4, 13, 13а, 14, 15, 16;
Город Каратау, улица Южная, дома № 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22;
Город Каратау, улица А.Иманова, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 83, 87, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 97, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 171, 177, 179, 187-2, 191-1, 197-1, 203-1;
Город Каратау, улица Арыстанбаб баба, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47, 49, 51, 52, 55, 56, 59, 63, 65, 67;
Город Каратау, улица М.Дулатова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21, 25;
Город Каратау, улица Г.Муратбаева, дома № 3, 6, 10, 11, 18, 19, 22, 23, 25, 31, 33;
Город Каратау, улица Ж.Аймауытова, дома № 3, 5, 8, 14, 29;
Город Каратау, дачи "Надежда", "Строитель", "Мираж".
Избирательный участок № 413
Границы: город Каратау, улица Толе би, дома № 1, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70;
Город Каратау, улица Айтеке би, дома № 1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Город Каратау, улица Н.Акынбекулы, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Город Каратау, улица Е.Умирова, дома № 1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Город Каратау, улица К.Токтыбайулы, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27;
Город Каратау, улица Абая, дома № 19, 20, 24, 25, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 40, 43, 47, 48, 49, 50;
Город Каратау, улица Койгелды батыра, дома № 4, 9, 15, 18, 21, 22, 24;
Город Каратау, улица Ж.Жабаева, дома № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24;
Город Каратау, улица Т.Койшыгараулы, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;

Қаратау қаласы, Қ.Сатпаев көшесі, № 1-1, 1-2, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 48а, 53а, 55, 57, 58, 59, 59а, 61 үйлер;
Қаратау қаласы, Привокзальная көшесі, № 1, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 6, 7-1, 7-2, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-4, 13, 13а, 14, 15, 16 үйлер;
Қаратау қаласы, Южная көшесі № 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Иманов көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 83, 87, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 97, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 171, 177, 179, 187-2, 191-1, 197-1, 203-1 үйлер;
Қаратау қаласы, Арыстанбаб баба көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47, 49, 51, 52, 55, 56, 59, 63, 65, 67 үйлер;
Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21, 25 үйлер;
Қаратау қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 3, 6, 10, 11, 18, 19, 22, 23, 25, 31, 33 үйлер;
Қаратау қаласы, Ж.Аймауытов көшесі, № 3, 5, 8, 14, 29 үйлер;
Қаратау қаласы, "Надежда", "Строитель", "Мираж" саяжайлар;
№ 413 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, Төле би көшесі, № 1, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70 үйлер;
Қаратау қаласы, Әйтеке би көшесі, № 1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 үйлер;
Қаратау қаласы, Н.Ақынбекұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Қаратау қаласы, Е.Өміров көшесі, № 1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Тоқтыбайұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27 үйлер;
Қаратау қаласы, Абай көшесі, № 19, 20, 24, 25, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 40, 43, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Қаратау қаласы, Қойгелды батыр көшесі, № 4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 үйлер;
Қаратау қаласы, Ж.Жабаев көшесі № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 үйлер;
Қаратау қаласы, Т. Қойшығараұлы көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;

Город Каратау, улица К.Жаркынбекова, дома № 3, 5, 10, 11, 14, 19, 21, 30, 33, 34, 35, 43;
Город Каратау, переулок улицы Абая, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Город Каратау, улица К.Рыскулбекова, дома №1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2;
Город Каратау, улица И.Сеченова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Город Каратау, улица Т.Токтарова, дома № 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15;
Город Каратау, улица П.Качесова, дома № 1, 2, 2а-1, 2а-2, 4а-1, 4а-2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32;
Город Каратау, улица А.Павлова, дома № 1-1, 1-2, 2, 3;
Город Каратау, улица Д.Конаева, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Город Каратау, улица Желтоксан, дома № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Город Каратау, улица А.Молдагуловой, дома № 20, 22, 27, 29, 31;
Город Каратау, улица Шахтерская, дома № 3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76;
Город Каратау, улица Тамды аулие, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
Город Каратау, улица Санырак батыра, дома № 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4;
Город Каратау, улица К.Жатканбаева, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Город Каратау, улица С.Бертаева, дома № 5, 6, 12, 13, 16, 21, 23, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 40, 41а, 43а, 44, 45, 52, 54, 54а, 58;
Город Каратау, улица М.Ауезова, дома № 2а, 6-2, 8-2, 10, 12-2, 14, 14а, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 26, 30-1;
Город Каратау, улица Рысбек батыра, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37;
Город Каратау, улица А.Чехова, дома № 4а, 4а-2, 6.
Избирательный участок № 414
Границы: город Каратау, улица Н.Акынбекулы, дома № 39, 40а, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 57а, 62;
Город Каратау, улица Рысбек батыра, дома № 38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69;
Город Каратау, улица Толе би, дома № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88-1, 88-2;
Город Каратау, улица Айтеке би, дома № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53;

Қаратау қаласы, К.Жаркынбеков көшесі, № 3, 5, 10, 11, 14, 19, 21, 30, 33, 34, 35, 43 үйлер;
Қаратау қаласы, Абай көшесінің бұрылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Қаратау қаласы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 үйлер;
Қаратау қаласы, И.Сеченов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16 үйлер;
Қаратау қаласы, Т.Тоқтаров көшесі, № 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15 үйлер;
Қаратау қаласы, П.Качесов көшесі, № 1, 2, 2а-1, 2а-2, 4а-1, 4а-2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Павлов көшесі, № 1-1, 1-2, 2, 3 үйлер;
Қаратау қаласы, Д.Қонаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер;
Қаратау қаласы, Ә.Молдағулова көшесі, № 20, 22, 27, 29, 31 үйлер;
Қаратау қаласы, Шахтерская көшесі, № 3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 үйлер;
Қаратау қаласы, Тамды әулие көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлер;
Қаратау қаласы, Саңырақ батыр көшесі, № 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Жатқанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Қаратау қаласы, С.Бертаев көшесі, № 5, 6, 12, 13, 16, 21, 23, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 40, 41а, 43а, 44, 45, 52, 54, 54а, 58 үйлер;
Қаратау қаласы, М.Әуезов көшесі, № 2а, 6-2, 8-2, 10, 12-2, 14, 14а, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 26, 30-1 үйлер;
Қаратау қаласы, Рысбек батыр көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Чехов көшесі, № 4а, 4а-2, 6 үйлер;
№ 414 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, Н.Ақынбекұлы көшесі, № 39, 40а, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 57а, 62 үйлер;
Қаратау қаласы, Рысбек батыр көшесі, № 38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 үйлер;
Қаратау қаласы, Толе би көшесі, № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88-1, 88-2 үйлер;
Қаратау қаласы, Әйтеке би көшесі, № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;

Город Каратау, улица Е.Омирова, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 41, 42, 58, 62;
Город Каратау, улица К.Токтыбайулы, дома № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Город Каратау, улица Абая, дома № 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 89, 92;
Город Каратау, улица Койгелды батыра, дома № 25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150;
Город Каратау, улица Жамбыла, дома № 23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Город Каратау, улица К.Рыскулбекова, дома № 1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21;
Город Каратау, улица Д.Конаева, дома № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35;
Город Каратау, улица А.Шымырулы, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Город Каратау, улица Ю.Алексеева, дома № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Город Каратау, улица Желтоксан, дома № 24, 26-1, 26-2, 28а;
Город Каратау, улица М.Маметовой, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 24, 26;
Город Каратау, улица Р.Султанбека, дома №2, 4, 5, 6, 7, 8, 10,12, 11, 13, 15, 17, 19;
Город Каратау, улица А.Молдагуловой, дома № 28, 30, 34;
Город Каратау, улица А.С.Пушкина, дома № 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 18, 20;
Город Каратау, улица Т.Рыскулова, дома № 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59;
Город Каратау, улица Санырак батыра, дома № 32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71;
Город Каратау, улица Б.Момышулы, дома № 38, 48, 42, 44, 76;
Город Каратау, "Дом престарелых и инвалидов № 3", улица Б.Момышулы, дом № 50.
Избирательный участок № 415
Границы: город Каратау, улица Б.Момышулы, дома № 2, 4, 6, 12, 14;
Город Каратау, улица А.Молдагуловой, дома № 33, 35, 41, 53, 55, 57, 59, 61;
Город Каратау, улица Т.Рыскулова, дома № 2, 6, 7, 12;
Город Каратау, улица А.Акшораева, дома № 1, 5, 9, 14, 16, общежитие;
Город Каратау, улица И.Панфилова, дом № 5;

Қаратау қаласы, Е.Өміров көшесі, № 27, 29, 31, 33, 35, 41, 42, 58, 62 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Тоқтыбайұлы көшесі, № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 үйлер;
Қаратау қаласы, Абай көшесі, № 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 89, 92 үйлер;
Қаратау қаласы, Қойгелды батыр көшесі, № 25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 үйлер;
Қаратау қаласы, Жамбыл көшесі, № 23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер;
Қаратау қаласы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 үйлер;
Қаратау қаласы, Д.Қонаев көшесі, № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Шымырұлы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Қаратау қаласы, Ю.Алексеев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;
Қаратау қаласы, Желтоксан көшесі, № 24, 26-1, 26-2, 28а үйлер;
Қаратау қаласы, М.Мәметова көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 24, 26 үйлер;
Қаратау қаласы, Р.Сұлтанбек көшесі, № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10,12, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер;
Қаратау қаласы, Ә.Молдағулова көшесі, № 28, 30, 34 үйлер;
Қаратау қаласы, А.С.Пушкин көшесі, № 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 18, 20 үйлер;
Қаратау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі, № 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 үйлер;
Қаратау қаласы, Саңырақ батыр көшесі, № 32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 үйлер;
Қаратау қаласы, Б.Момышулы көшесі, № 38, 48, 42, 44, 76 үйлер;
Қаратау қаласы, "№ 3 Қарттар мен мүгедектердің үйлері", Б.Момышулы көшесі, № 50 үй;
№ 415 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, Б.Момышулы көшесі, 2, 4, 6, 12, 14 үйлер;
Қаратау қаласы, Ә.Молдағулова көшесі, № 33, 35, 41, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Қаратау қаласы, Т.Рыскулов көшесі, № 2, 6, 7, 12 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Ақшораев көшесі, № 1, 5, 9, 14, 16 үйлер, жатақхана;
Қаратау қаласы, И.Панфилов көшесі, № 5 үй;

Город Каратау, улица Санырак батыра, дома № 1, 3, 5, 7;
Город Каратау, улица М.Ауезова, дома № 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 416
Границы: город Каратау, улицы Фабричная, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 34;
Город Каратау, улица Горная, дома № 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Город Каратау, улица Промышленная, дома № 1, 12, 26а;
Город Каратау, улица Кольцевая;
Город Каратау, улица Коммунальная, дома № 5, 7;
Город Каратау, улица П.Лумумбы, дома № 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Город Каратау, 8 микрорайон, дом № 1;
Город Каратау, улица Б.Момышулы, дома № 9, 11;
Город Каратау, 5 микрорайон, дома № 54, 53;
Город Каратау, 3 микрорайон, дома № 5, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 48, 50, 64, 68, 69, 103;
Город Каратау, улица А.Шейна, дома № 3, 6, 7, 7а, 8, 51;
Город Каратау, Противотуберкулезная больница, улица Промышленная № 11;
Город Каратау, улица И.Панфилова, дома № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 28;
Город Каратау, улица А.Акшораева, дома № 2, 2а, 15, 17, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 417
Границы: город Каратау, улица Ш.Кудайбердиева, дома № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 6-4, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 11, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19, 19-2, 20, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 25-1, 27-1, 28-1, 31-1, 32-1, 34, 34-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2;
Город Каратау, улица А.Молдагуловой, дома № 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2;
Город Каратау, улица Есейхана, дома № 34, 40, 44, 46, 48;
Город Каратау, улица Ы.Алтынсарина, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Город Каратау, улица А.Байтурсынулы, дома № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
Город Каратау, улица С.Шакирова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 100б, 101, 102, 103, 104;

Қаратау қаласы, Саңырақ батыр көшесі, № 1, 3, 5, 7 үйлер;
Қаратау қаласы, М.Әуезов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9 үйлер;
№ 416 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, Фабричная көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 34 үйлер;
Қаратау қаласы, Горная көшесі, № 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 үйлер;
Қаратау қаласы, Промышленная көшесі, № 1, 12, 26а үйлер;
Қаратау қаласы, Кольцевая көшесі;
Қаратау қаласы, Коммунальная көшесі, № 5, 7 үйлер;
Қаратау қаласы, П.Лумумба көшесі, № 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Қаратау қаласы, 8 мөлтекауданы, үй № 1;
Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 9, 11 үйлер;
Қаратау қаласы, 5 мөлтекауданы, № 54, 53 үйлер;
Қаратау қаласы, 3 мөлтекауданы, № 5, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 48, 50, 64, 68, 69, 103 үйлер;
Қаратау қаласы, А. Шейн көшесі, № 3, 6, 7, 7а, 8, 51 үйлер;
Қаратау қаласы, Туберкулезге қарсы аурухана, Промышленная көшесі № 11;
Қаратау қаласы, И.Панфилов көшесі, № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 28 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Акшораев көшесі, № 2, 2а, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
№ 417 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қаратау қаласы, Ш.Құдайбердиев көшесі, № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 6-4, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 11, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19, 19-2, 20, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 25-1, 27-1, 28-1, 31-1, 32-1, 34, 34-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Молдағұлова көшесі, № 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 үйлер;
Қаратау қаласы, Есейхан көшесі, № 34, 40, 44, 46, 48 үйлер;
Қаратау қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 көшесі;
Қаратау қаласы, А.Байтұрсынұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96 үйлер;
Қаратау қаласы, С.Шәкіров көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 100б, 101, 102, 103, 104 көшесі;

Город Каратау, улица С.Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
Город Каратау, улица А.Иманова, дома № 1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39;
Город Каратау, улица К.Таттибаева, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50;
Город Каратау, улица К.Кошмамбетова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 29, 31, 33, 37, 39, 41;
Город Каратау, улица Д.Нурпейисова, дома № 1-1, 2-1, 2-3, 2-4, 3-1, 3-2, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 5-1, 5-2, 7, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-3, 11, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 14-2, 16-1, 16-3;
Город Каратау, улица К.Шырынбекулы, дома № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2-4, 3-1, 3-2, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22;
Город Каратау, улица А.Байзатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 25, 26;
Город Каратау, улица Т.Жумабаева, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 46;
Город Каратау, улица Ш.Смаханулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2;
Город Каратау, улица Жартас, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 17, 17а, 17б, 18;
Город Каратау, переулок Рысбек батыра, дома № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5а, 6а, 7, 8а, 9а, 11а, 12а, 16;
Город Каратау, 2 переулок улицы Абая, дома № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7-2, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16;
Город Каратау, улица Б.Майлина, дома № 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
Город Каратау, дача Флора, улица Садовая, дома № 16, 21, 23, 27, 28, 29, 33, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50;
Город Каратау, дача Флора, улица Фруктовая, дома № 16, 18, 24, 37, 38, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 68, 69, 71, 73, 79, 83;
Город Каратау, дача Флора, улица Весенняя, дома № 5, 15, 47, 50, 52, 56;
Город Каратау, дача Флора, улица Сливовая, дома № 1, 2, 10;
Город Каратау, дача Флора, улица Ягодная, дом № 18;
Город Каратау, дача Флора, улица Олимпийская, дома № 1, 1а, 5;
Город Каратау, дача Флора, улица Томатная, дом № 7;
Город Каратау, дача Флора, улица Розовая, дом № 7;

Қаратау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Иманов көшесі, № 1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Таттибаев көшесі, № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Кошмамбетов көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 29, 31, 33, 37, 39, 41 үйлер;
Қаратау қаласы, Д.Нұрпейисова көшесі, № 1-1, 2-1, 2-3, 2-4, 3-1, 3-2, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 5-1, 5-2, 7, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-3, 11, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 14-2, 16-1, 16-3 үйлер;
Қаратау қаласы, К.Шырынбекұлы көшесі, № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2-4, 3-1, 3-2, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22 үйлер;
Қаратау қаласы, А.Байзатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 25, 26 үйлер;
Қаратау қаласы, Т.Жұмабаев көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 46 үйлер;
Қаратау қаласы, Ш.Смаханұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2 үйлер;
Қаратау қаласы, Жартас көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 17, 17а, 17б, 18 үйлер;
Қаратау қаласы, Рысбек батыр көшесінің бұрылысы, № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5а, 6а, 7, 8а, 9а, 11а, 12а, 16 үйлер;
Қаратау қаласы, Абай көшесінің 2 бұрылысы, № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7-2, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16 үйлер;
Қаратау қаласы, Б.Майлин көшесі, № 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Садовая көшесі, № 16, 21, 23, 27, 28, 29, 33, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Фруктовая көшесі, № 16, 18, 24, 37, 38, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 68, 69, 71, 73, 79, 83 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Весенняя көшесі,№ 5, 15, 47, 50, 52, 56 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Сливовая көшесі, № 1, 2, 10 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Ягодная көшесі, № 18 үй;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Олимпийская көшесі, № 1, 1а, 5 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Томатная көшесі, № 7 үй;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Розовая көшесі, № 7 үй;

Город Каратау, дача Флора, улица Абрикосовая, дома № 3, 8, 10;
Город Каратау, дача Флора, улица Набережная, дома № 61, 63;
Город Каратау, дача Флора, улица Цветочная, дома № 10, 11;
Город Каратау, дача Флора, улица Персиковая, № дом 2;
Город Каратау, дача Флора, улица Клубничная, дома № 1, 3, 10, 14, 17, 18;
Город Каратау, дача Флора, улица Сиреневая, дома № 2, 3, 5, 14;
Город Каратау, дача Флора, улица Железнодорожная, дома № 1, 12, 14, 18, 21, 23, 28;
Город Каратау, дача Флора, улица Березовая, дома № 9, 13, 19, 44, 46, 48, 50, 51, 52;
Город Каратау, дача Флора, улица Зеленая, дома № 1, 5, 8, 9, 14, 17, 19, 26, 30;
Город Каратау, дача Флора, улица Озерная, дома № 1, 2, 8;
Город Каратау, дача Флора, улица Вишневая, дома № 7, 8;
Город Каратау, дача Флора, улица Восточная, дом № 13;
Город Каратау, дача Флора, улица Малиновая, дом № 1;
Город Каратау, дача Флора, улица Виноградная, дома № 2, 9.

Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Абрикосовая көшесі, № 3, 8, 10 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Набережная көшесі, № 61, 63 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Цветочная көшесі, № 10, 11 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Персиковая көшесі, № 2 үй;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Клубничная көшесі, № 1, 3, 10, 14, 17, 18 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Сиреневая көшесі, № 2, 3, 5, 14 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Железнодорожная көшесі, № 1, 12, 14, 18, 21, 23, 28 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Березовая көшесі, № 9, 13, 19, 44, 46, 48, 50, 51, 52 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Зеленая көшесі, № 1, 5, 8, 9, 14, 17, 19, 26, 30 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Озерная көшесі, № 1, 2, 8 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Вишневая көшесі, № 7, 8 үйлер;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Восточная көшесі, № 13 үй;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Малиновая көшесі, № 1 үй;
Қаратау қаласы, Флора саяжайы, Виноградная көшесі, № 2, 9 үйлер.