Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2014 года № 2723.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года " О ветеринарии" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 июля 2014 года
№ 40/01
Перечень
энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 28.01.2020 № 04/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Название болезни
Общие нескольким видам животных
трипаносомозы
Крупный рогатый скот
тейлериоз
Лошади
мыт
сальмонеллезный аборт кобыл

Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда № 2723 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 шілдедегі
№ 40/01 қаулысымен
бекітілді
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотикалық ауруларының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 28.01.2020 № 04/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аурудың атауы
Жануарлардың бірнеше түріне ортақ
трипаносомоздар
Ірі қара мал
тейлериоз
Жылқылар
сақау
биелердің сальмонеллезді іш тастауы