О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы"
Решение ХLI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2014 года № 2845. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2483, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2013 года № 162 (1233), в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2014 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 144 655 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 869 518 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157 355 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 516 673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 14 501 109 тысяч тенге;
2) затраты – 42 739 910 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 465 359 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 465 359 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 000 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 060 614 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 060 614 тысяч тенге:
поступление займов – 1 966 533 тысячи тенге;
погашение займов – 2 691 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 785 081 тысячи тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2014 год в сумме 191 169 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қарағанды қалалық мәслихатының XXX сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы V шақырылған XLI сессиясының № 361 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 2845 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы XXX сессиясының № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 (1233) "Взгляд на события" газетінде, 2014 жылдың 15 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42 144 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 24 869 518 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 157 355 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 516 673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 14 501 109 мың теңге;
2) шығындар – 42 739 910 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 465 359 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу- 465 359 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 100 000 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 1 060 614 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 060 614 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 966 533 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 691 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 785 081 мың теңге.";
2) 6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 191 169 мың тенге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.