О внесении изменений в решение XXII сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22/184 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 28/239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 сентября 2014 года № 2768. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22/184 "О городском бюджете на 2014-2016 годы (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2504, опубликованное 17 января 2014 года № 2 (7857), 24 января 2014 года № 3 (7858), 31 января 2014 года № 4 (7859), 7 февраля 2014 года № 5 (7860), 14 февраля 2014 года № 6 (7861), 21 февраля 2014 года № 7 (7862) газеты "Сарыарқа") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "8737180" заменить цифрами "8727410";
цифры "2965082" заменить цифрами "2955312";
в подпункте 2):
цифры "8866727" заменить цифрами "8865106";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "219263" заменить цифрами "211114";
в абзаце втором цифры "219263" заменить цифрами "211114";
в пункте 3:
цифры "2965082" заменить цифрами "2955312";
в пункте 5:
в решении на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в пункте 9:
слова "и спорта" заменить словами "спорта и ветеринарии";
в пункте 10:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XXII сессиясының № 22/184 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 28/239 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қыркүйекте № 2768 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XXII сессиясының № 22/184 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2504 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (7857), 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 (7858), 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4 (7859), 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5 (7860), 2014 жылғы 14 ақпандағы № 6 (7861), 2014 жылғы 21 ақпандағы № 7 (7862) "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"8737180" деген сандар "8727410" деген сандармен ауыстырылсын;
"2965082" деген сандар "2955312" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"8866727" деген сандар "8865106" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "219263" деген сандар "211114" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "219263" деген сандар "211114" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"2965082" деген сандар "2955312" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
мемлекеттік тілдегі шешімдегі "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"және спорт" деген сөздер "спорт және ветеринария" деген сөздермен ауыстырылсын;
10 тармақта:

294603
2
Социальная помощь
263146
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
246312
002
Программа занятости
31689
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2890
005
Государственная адресная социальная помощь
11714
006
Оказание жилищной помощи
3572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43753
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2112
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
36511
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76231
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34506
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16834
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16834
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31457
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23099
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7802
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2440768
1
Жилищное хозяйство
1242475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46165
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
32000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12228
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1937
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1186207
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

294603
2
Әлеуметтік көмек
263146
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
246312
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31689
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2890
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11714
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3572
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43753
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2112
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
36511
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
76231
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3334
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34506
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16834
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16834
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31457
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31457
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23099
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7802
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2440768
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1242475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46165
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
32000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
12228
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1937
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1186207
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу