Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 28 марта 2014 года № 26/210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2014 года № 2583. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 4 мая 2016 года № 2/24
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/24.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш.

Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 26/210 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 2583 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 2/24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/24 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.