О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 33/264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2014 года № 2860. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2503, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 17 января 2014 года № 4-5, "Северное Прибалхашье" от 17 января 2014 года № 4-5, в информационно-правовой системе "Әділет" от 03 февраля 2014 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 886 493 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 557 564 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 501 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 748 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 254 680 тысяч тенге;
2) затраты – 5 911 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 736 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 28 736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42 312 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 42 921 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 609 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 95 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 95 877 тысяч тенге:
поступление займов – 62 203 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 674 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 8112 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.";
3) пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 479 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи.";

Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 33/264 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 желтоқсанда № 2860 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2503 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Северное Прибалхашье" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 03 ақпанында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5 886 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 557 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 748 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 254 680 мың теңге;
2) шығындар – 5 911 322 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 736 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 28 736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 42 312 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 42 921 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 609 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 95 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 95 877 мың теңге:
қарыздар түсімі – 62 203 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 674 мың теңге.";
2) 5 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 112 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3) 8-1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек 479 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

4) пункт 8-2 изложить в новой редакции:
"8-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5037 тысяч тенге на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов.";
5) пункт 8-3 изложить в новой редакции:
"8-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 389 426 тысяч тенге на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
6) пункт 8-4 изложить в новой редакции:
"8-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 107 368 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
7) пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 80000 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
8) пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2014 год в сумме 6264 тысяч тенге.";
9) приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Сокульский
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 26 ноября 2014 года № 33/264
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 24/175
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4) 8-2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8-2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге 5037 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) 8-3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8-3. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға 389 426 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
6) 8-4 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8-4. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 107 368 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
7) 9-1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 80000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8) 13 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 6264 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9) көрсетілген шешімге 1, 4 және 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Сокульский
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
26 қарашадағы № 33/264 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
24 желтоқсандағы № 24/175 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер