О внесении изменений в решение ХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение ХXXI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 июля 2014 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 июля 2014 года № 2703. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение XXVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2489, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2014 года № 1 (673)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "780 108" заменить цифрами "780 107";
цифры "6 940" заменить цифрами " 6 941";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХІ сессии,
секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 шілдедегі ХХХІ сессиясының № 249 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 2703 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2489 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 1 (673) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"780 108" сандары "780 107" сандарымен ауыстырылсын;
"6 940" сандары "6 941" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХІ сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының