Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы XXVIII сессиясының № 217 "Шығындарды өтеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы ХХХV сессиясының № 280 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 2879 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 27.12.2023 № 100 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVІІI сессиясының № 217 "Шығындарды өтеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2588 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 17 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі мәтінінің 2-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3) возмещение затрат производится за истекший месяц по мере поступления финансирования. При наличии обстоятельств, повлекших прекращение возмещения затрат (достижение ребенком-инвалидом возраста 18 лет, смерть ребенка-инвалида, снятие инвалидности), выплата прекращается с месяца, следующего за тем, в котором наступили соответствующие обстоятельства.".
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
XXXV сессияның төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Т. Қасымов
З. Оспанова

О внесении изменения в решение ХХVІІI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 217 "О возмещении затрат"
Решение ХXXV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 декабря 2014 года № 2879. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 100
Сноска. Утратило cилу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27.12.2023 № 100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVІІI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 217 "О возмещении затрат" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2588, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 апреля 2014 года № 17 следующее изменение:
текст подпункта 3) пункта 2 указанного решения на русском языке изложить в новой редакции:
"3) возмещение затрат производится за истекший месяц по мере поступления финансирования. При наличии обстоятельств, повлекших прекращение возмещения затрат (достижение ребенком-инвалидом возраста 18 лет, смерть ребенка-инвалида, снятие инвалидности), выплата прекращается с месяца, следующего за тем, в котором наступили соответствующие обстоятельства.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXV сессии
Секретарь городского маслихата
Т. Касимов
З. Оспанова