О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 35 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2014 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2760. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "6445327" заменить на цифры "6364806";
в абзаце втором цифры "992027" заменить на цифры "974180";
в абзаце третьем цифры "21453" заменить на цифры "23403";
в абзаце четвертом цифры "46578" заменить на цифры "62475";
в абзаце пятом цифры "5385269" заменить на цифры "5304748";
в подпункте 2):
цифры "6406285" заменить на цифры "6325764";
2) в пункте 5 цифры "9782" заменить на цифры "2628";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі 35 сессиясының № 364 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2760 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "6445327" сандары "6364806" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "992027" сандары "974180" сандарына ауыстырылсын;
үшінші азат жолда "21453" сандары "23403" сандарына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "46578" сандары "62475" сандарына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "5385269" сандары "5304748" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6406285" сандары "6325764" сандарына ауыстырылсын;
2) 5 тармақта "9782" сандары "2628" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.