О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение 39 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2014 года № 2902. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2015 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 3128232 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1032441 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22717 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2052355 тысяч тенге;
2) затраты – 3124978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21577 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21577 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 18323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18323 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18323 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2015 № 503 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының № 401 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 2902 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3128232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1032441 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20719 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2052355 мың теңге;
2) шығындар – 3124978 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21577 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21577 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 18323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18323 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18323 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 30.11.2015 № 503 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджетке 2015 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару үдерісінде секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2015 год в размере 6778 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2015 № 503 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
М. Мамирова
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 39 сессии
Саранского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 401
Городской бюджет на 2015 год

4. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
5. Саран қаласы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 6778 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 30.11.2015 № 503 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
М. Мамирова
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
39 сессиясының № 401 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет