О внесении изменений в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХVII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 1037/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2014 года № 2598. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 17 января 2014 года в газете "Шахтинский вестник" № 2) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 835 276" заменить цифрами "6 772 887";
цифры "939 825" заменить цифрами "947 745";
цифры "15 523" заменить цифрами "15 764";
цифры "40 040" заменить цифрами "44 266";
цифры "3 839 888" заменить цифрами "5 765 112";
в подпункте 2):
цифры "4 829 276" заменить цифрами "6 691 919";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "6 000" заменить цифрами "165 082";
в абзаце втором цифру "6 000" заменить цифрами "165 082";
в подпункте 5):
цифры "минус 30 000" заменить цифрами "минус 114 114";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "30 000" заменить цифрами "114 114";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "84 114";
2) в пункте 7 на государственном языке слово "қосымшға" заменить словом "қосымшаға";
3) в пункте 10 на государственном языке слово "егізіледі" заменить словом "енгізіледі";
4) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ж. Мамерханова
Секретарь маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
города Шахтинска"
О. Файзулина

Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі V шақырылған XХVII сессиясының № 1037/27 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2598 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2488 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 835 276" сандары "6 772 887" сандарына ауыстырылсын;
"939 825" сандары "947 745" сандарына ауыстырылсын;
"15 523" сандары "15 764" сандарына ауыстырылсын;
"40 040" сандары "44 266" сандарына ауыстырылсын;
"3 839 888" сандары "5 765 112" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 829 276" сандары "6 691 919" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы;
бірінші абзацтағы "6000" сандары "165082" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "6000" сандары "165082" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 30 000" сандары "алу 114 114" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "30000" сандары "114114" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "84 114" сандарына ауыстырылсын;
2) мемлекеттік тілдегі 7 тармақтағы "қосымшға" сөзі "қосымшаға" сөзімен ауыстырылсын;
3) мемлекеттік тілдегі 10 тармақтағы "егізіледі" сөзі "енгізіледі" сөзімен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Ж. Мамерханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
О. Файзулина

3865564
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2024278
Целевые трансферты на развитие
1811286
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2024278
в том числе:
Управление образования области
104083
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
75205
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
20684
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1533694
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1303663
На жилищно - коммунальное хозяйство и благоустройство
230031
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
249546
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На транспортную инфраструктуру
197095
Управление сельского хозяйства области
46
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
Управление предпринимательства и туризма области
46000
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
34000
На предоставление грантов на развитие новых производств
12000
Управление экономики и финансов области
88222
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
88222
Управление координации занятости и социальных программ области
2687
На выплату государственной адресной социальной помощи
2687
Целевые трансферты на развитие:
1811286
в том числе:
Управление строительства области
1652204
На проектирование,строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4125
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1648079
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
159082
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
34082
Увеличение уставного капитала ТОО "Шахтинсктеплоэнерго" города Шахтиинска
125000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и туризма области
30000
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 3
к решению XXVII сессии
городского маслихата
от 17 апреля 2014 года № 1037/27
Приложение 5
к решению XXV сессии
городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 989/25
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2014 год
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
Всего

3865564
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2024278
Нысаналы даму трансферттері
1811286
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2024278
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
104083
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
75205
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
20684
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1533694
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1303663
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
230031
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
249546
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Көліктік инфрақұрылымға
197095
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
46
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
46
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
46000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
34000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
12000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
88222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
88222
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2687
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
2687
Нысаналы даму трансферттері:
1811286
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1652204
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4125
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1648079
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
159082
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
34082
Шахтинск қаласының "Шахтинсктеплоэнерго" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
125000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
30000
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге
30000
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
17 cәуірдегі XXVII сессиясының
№ 1037/27 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
XXV сессиясының № 989/25 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомма
(мың теңге)
1
2
Барлығы

1811286
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1652204
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4125
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1648079
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1811286
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
1652204
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
4125
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1648079
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі