О внесении изменения в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району"
Решение 33 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2014 года № 33/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2014 года № 2797. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 сентября 2024 года № 23/216
Сноска. Утратило cилу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2024 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-9-137, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 июля 2012 года № 26 (3927)) следующее изменение:
пункт 8 Правил, утвержденных указанным решением, изложить в новой редакции:
"8. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) представляет документы согласно пункту 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Филипенко
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Абайского района"
А. Сейфуллина
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Абайского района"
Ж. Жиенбаева

Абай аудандық мәслихатының 6 сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі 33 сессиясының № 33/347 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қазанда № 2797 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.09.2024 № 23/216 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-9-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 шілдедегі № 26 (3927) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ереженің 8-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Н. Филипенко
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ":
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
А. Сейфуллина
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
Ж. Жиенбаева