О внесении изменений в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 27 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2014 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2846. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2498, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 января 2014 года, в газете "Тоқырауын тынысы" от 24 января 2014 года № 3-4 (7424)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 3064842 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1010748 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2040530 тысяч тенге;
2) затраты – 3070881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24109 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 33755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9646 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 30148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30148 тысяч тенге:
поступление займов – 33755 тысяч тенге;
погашение займов – 9646 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6039 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2014 год в сумме 3998 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдела экономики
и финансов Актогайского района"
П. Темирбек
25 ноября 2014 года
Приложение 1
к решению 27 сессии
Актогайского районного маслихата
от 25 ноября 2014 года № 251
Приложение 1
к решению 20 сессии
Актогайского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 179
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы 27 сессиясының № 251 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2846 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 179 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2498 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 3-4 (7424) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3064842 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1010748 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2040530 мың теңге;
2) шығындар – 3070881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24109 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 33755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9646 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 30148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30148 мың теңге:
қарыздар түсімі – 33755 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9646 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6039 мың теңге.";
6–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві – 3998 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін уақытша атқарушы
П. Темирбек
2014 жылғы 25 қараша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 қарашадағы
27 сессиясының № 251 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
20 сессиясының № 179 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер: