О внесении изменений в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХХ сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 30/191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2014 года № 2597. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 18 января 2014 года № 2-3 (9596-9597)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 665 690" заменить цифрами "3 776 717";
во втором абзаце цифры "918 947" заменить цифрами "922 656";
в третьем абзаце цифры "3 111" заменить цифрами "3 921";
в четвертом абзаце цифры "7 031" заменить цифрами "2 512";
в пятом абзаце цифры "2 736 601" заменить цифрами "2 847 628";
в подпункте 2):
цифры "3 665 690" заменить цифрами "3 816 186";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "19 488" заменить цифрами "19 353";
в третьем абзаце цифры "9 074" заменить цифрами "9 209";
в подпункте 5):
цифры "минус 19488" заменить цифрами "минус 58822";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "19 488" заменить цифрами "58 822";
в третьем абзаце цифры "9 074" заменить цифрами "9 209";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "39 469";
2) в пункте 3:
цифры "813 758" заменить цифрами "924 785";
3) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 8, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXX внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдела экономики и финансов
Жанааркинского района"
З. Сердалинов

Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі XХX сессиясының № 30/191 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2597 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XХV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2499 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2-3 (9596-9597) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 665 690" сандары "3 776 717" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "918 947" сандары "922 656" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 111" сандары "3 921" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "7 031" сандары "2 512" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 736 601" сандары "2 847 628" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 665 690" сандары "3 816 186" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "19 488" сандары "19 353" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "9 074" сандары "9 209" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 19 488" сандары "алу 58 822" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "19 488" сандары "58 822" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "9 074" сандары "9 209" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "39 469" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"813 758" сандары "924 785" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8, 12 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXX сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
З. Сердалинов