О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение XХXVIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 38/251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2015 года № 2916. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 097 583 тысяч тенге:
налоговые поступления 918 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 715 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 737 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 166 316 тысяч тенге;
2) затраты 3 134 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 413 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 59 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 84 496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 84 496 тысяч тенге:
поступление займов 59 400 тысяч тенге;
погашение займов 11 987 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 083 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 03.12.2015 № 48/330 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2015 год согласно приложению 4.
3. Учесть в составе расходов бюджета района на 2015 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 365 728 тысяч тенге согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 21.04.2015 № 40/273 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов учесть бюджетные кредиты в сумме 56 487 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 12 164 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20.11.2015 № 47/322 (вводится в действие с 01.01.2015).

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХXVIII сессиясының № 38/251 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 2916 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2015 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 097 583 мың теңге:
салықтық түсімдер 918 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 715 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 737 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 166 316 мың теңге;
2) шығындар 3 134 666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 413 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 59 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 84 496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 84 496 мың теңге:
қарыздар түсімдері 59 400 мың теңге;
қарыздарды өтеу 11 987 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 37 083 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 03.12.2015 № 48/330 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес 365 728 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 21.04.2015 № 40/273 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саланың мамандарын қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелер 56 487 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 12 164 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 20.11.2015 № 47/322 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Установить на 2015 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 5.
8. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2015 год согласно приложениям 7-14.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Секретарь районного маслихата,
председатель XXXVIII очередной сессии
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района
А. Жылкибаев
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 38/251
Бюджет района на 2015 год

6. 2015 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің ауылдық округтер мен кенттері бойынша шығыстары 7-14 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезекті XXXVIII сессияның төрағасы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Жылқыбаев
23 желтоқсан 2014 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/251 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет