О внесении изменений в решение 25 сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/199 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХXIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2014 года № 33/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 ноября 2014 года № 2833.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 25 сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/199 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2495, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 11 января 2014 года № 3-4 (11230), в информационно-правовой системе "Әділет" 21 января 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3981083 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 419211 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13946 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19526 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3528400 тысяч тенге;
2) затраты – 4021375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33234 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35839 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2605 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 73526 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73526 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 35839 тысяч тенге;
погашение займов – 2606 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40293 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района на 2014 год в сумме 6000 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 33 сессии,
секретарь районного маслихата:
С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 21 ноября 2014 года
№ 33/281
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2013 года
№ 25/199
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 25 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 25/199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы XХХІІІ сессиясының № 33/281 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 2833 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 25 сессиясының № 25/199 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2495 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Қарқаралы" № 3-4 (11230) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 21 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3981083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 419211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13946 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19526 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3528400 мың теңге;
2) шығындар – 4021375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33234 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 35839 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2605 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 73526 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73526 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 35839 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2606 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40293 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудан әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 6000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
нұсқалған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
33 сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
С. Нүркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
21 қарашадағы № 33/281 шешіміне
1 қосымша
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2013 жылғы
24 желтоқсандағы № 25/199 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кiрiстер

307400
в том числе:
Целевые текущие трансферты
193752
Целевые трансферты на развитие
77809
Бюджетные кредиты
35839
в том числе:
Целевые текущие трансферты
193752
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
49
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
49
Аппарат акима района (города областного значения)
806
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
806
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3995
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3995
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
203
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
203
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
144588
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16388
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11210
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
105668
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
11322
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11654
На выплату государственной адресной социальной помощи
8500
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3154
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
43
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
43
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7703
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
7703
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
250
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
250
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

307400
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
193752
Нысаналы даму трансферттері
77809
Бюджеттік кредиттер
35839
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
193752
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
49
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
49
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
806
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
806
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3995
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3995
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
203
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
203
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
144588
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11210
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
105668
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
11322
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11654
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
8500
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3154
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
43
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
43
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7703
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
7703
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
250
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

23353
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23207
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
146
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
92
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
92
Отдел строительства района (города областного значения)
76
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
76
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
43
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
797
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
726
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
71
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
100
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
100
Целевые трансферты на развитие
77809
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
77809
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

23353
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
23207
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
146
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
92
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
92
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
76
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
76
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
43
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
43
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
797
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
726
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
71
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
100
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
100
Нысаналы даму трансферттері
77809
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
77809
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға