О внесении изменений в решение ХVІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение XХIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2014 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2848
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХVІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О бюджете района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2507 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 26 января 2014 года в № 5-6 (5926)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3605282 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3053114 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60997 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 257 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 490914 тысяч тенге;
2) затраты – 4124745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23437 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 28177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4740 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23025 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 23025 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 565925 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 565925 тысяч тенге:
поступление займов - 28177 тысяч тенге;
погашение займов – 4740 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 542 488 тысяч тенге.";
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 123 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының № 140 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы ХХIII сессиясының № 195 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2848 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының № 140 "2014 – 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2507 болып тіркелген және 2014 жылғы 26 қаңтардағы № 5-6 (5926) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3605282 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3053114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60997 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 257 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 490914 мың теңге;
2) шығындар – 4124745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 23437 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 28177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4740 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23 025 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 23 025 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы ( профициті) – алу 565925 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 565925 мың теңге:
қарыздар түсімі - 28177 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4740 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 542488 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 146-қосымшалары осы шешімге 12, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

190967
35208
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инжинерно-коммуникоционной инфраструктуры
10061
Бюджетные кредиты
28177
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
28177
По выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7
Приложение 3
к решению ХХІІІ сессии
Улытауского районного маслихата
от 24 ноября 2014 года № 195
Приложение 6
к решению XVIII сессии
Улытауского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 140
Затраты бюджета района на 2014 год по реализации бюджетных программ через аппараты акима поселка, сельского округа
Всего
Всего
Улытауский сельский округ
Жездинский поселковый округ
Карсакпайский поселковый округ
Актаский поселковый округ

190967
35208
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және сатып алуға
10061
Бюджеттік кредиттер
28177
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
28177
Республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХХІІІ сессиясының 2014 жылғы
24 қарашадағы № 195 шешіміне
3-қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХVIII сессиясының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 140 шешіміне
6-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің кент, ауылдық округ әкімінің аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру бойынша шығындар
Барлығы
Барлығы
Ұлытау ауылдық округі.
Жезді кенті округі
Қарсақпай кенті округі
Ақтас кенті округі
Амангелді ауылдық округі