О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2014 года № 23/201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июля 2014 года № 2673. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 10/101
Сноска. Утратило cилу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27.03.2024 № 10/101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-133, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 24 мая 2012 года № 21 (10.382)), следующее изменение:
подпункт 3) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских и/или аульных акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Қошқарбаева
Секретарь районного маслихата
А. Смагулулы

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2/22 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 23/201 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 шілдеде № 2673 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 10/101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 10/101 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2/22 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-17-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы № 21 (10.382) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
17 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
К. Қошқарбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Смағұлұлы