О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение XXXIX сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 39/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2015 года № 2908.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2233940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 186399 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5131 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2031901 тысяч тенге;
2) затраты - 2244059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 1900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1900 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 8219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8219 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2015 N 46/355 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2015 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 713883 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2015 год в сумме 3763 тысяч тенге.

2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIХ сессиясының № 39/274 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 2908 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2233940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 186399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5131 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2031901 мың теңге;
2) шығындар - 2244059 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 1900 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1900 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 8219 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 8219 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 30.11.2015 N 46/355 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 713883 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2015 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 3763 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2015 N 46/355 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2015 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2015 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 30.11.2015 N 46/355 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2015 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2015 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.