О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года N 118 "Об утверждении Правил благоустройства территорий населенных пунктов, содержания и защиты зеленых насаждений на территории населенных пунктов Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 07 февраля 2014 года N 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2014 года за N 4617. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 13 февраля 2015 года N 255
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 13.02.2015 N 255 (вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и представлению Кызылординской областной прокуратуры от 24 октября 2013 года N 2-10070-13-09973 Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года N 118 "Об утверждении правил благоустройства территорий населенных пунктов, содержания и защиты зеленых насаждений на территории населенных пунктов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4496, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 22 августа 2013 года N 124, областной газете "Кызылординские вести" от 22 августа 2013 года N 124) следующие изменения:
в Правилах благоустройства территорий населенных пунктов, содержания и защиты зеленых насаждений на территории населенных пунктов Кызылординской области, утвержденных указанным решением:
пункты 6, 8, 9, 16 и 24 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
24 сессии Кызылординского
областного маслихата Т. Алимкулов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр регионального развития
Республики Казахстан
_____________________ Б. Жамишев
"07" февраля 2014 года

"Қызылорда облысы елді мекендерінің аумақтарын көріктендіру, елді мекендерінің аумағындағы жасыл желектерді күтіп ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы N 177 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда N 4617 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы N 255 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 13.02.2015 N 255 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады).
"Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қызылорда облыстық прокуратурасының 2013 жылғы 24 қазандағы N 2-10070-13-09973 ұсынысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы елдi мекендерiнiң аумақтарын көріктендіру, елдi мекендерiнiң аумағындағы жасыл желектердi күтiп ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 10 шілдедегі N 118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4496 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2013 жылғы 22 тамыздағы N 124 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2013 жылғы 22 тамыздағы N 124 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Қызылорда облысы елдi мекендерiнiң аумақтарын көріктендіру, елдi мекендерiнiң аумағындағы жасыл желектердi күтiп ұстау және қорғау Қағидасының:
6, 8, 9, 16 және 24-тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
24 сессиясының төрағасы Т. Әлімқұлов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Өңірлік даму министрі
_________________ Б. Жәмішев
2014 жылғы "07" ақпан