О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводетелей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2014 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 12 мая 2014 года N 581. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 мая 2014 года N 4674. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 10 июля 2014 года N 638
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 10.07.2014 N 638.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уcтановить:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;

2014 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы N 581 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда N 4674 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 шілдедегі N 638 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 10.07.2014 N 638 қаулысымен.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым дақылдардың тiзбесi және көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидия нормалары;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидия нормалары;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес субсидияланатын гербицид түрлері және гербицидтерді жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидия нормалары;

5) нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.

5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                    К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.
"14" мая 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата Кызылординской области
от "12" мая 2014 года N 581
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
п/п
Перечень приоритетных культур
Норма субсидии на один гектар, тенге
1
Рис

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                   Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________ А. Мамытбеков
2014 жылғы "14" мамыр
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы "12" мамырдағы
N 581 қаулысына 1-қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
р/с
Басым дақылдардың тізбесі
Бір гектарға субсидия нормасы, теңге
1
Күріш