О некоторых вопросах субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолтних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Постановление Кызылординского областного акимата от 29 августа 2014 года N 693/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 сентября 2014 года N 4761. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 29.12.2014 N 806
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 29.12.2014 N 806.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 695 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда» акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Кызылординской области» в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.
«29» августа 2014 года
Н. Алибаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области

Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы N 693/1 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте N 4761 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 29.12.2014 N 806 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 29.12.2014 N 806 қаулысымен.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына және «Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялаудың қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 695 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялардың нормалары белгіленсін.
2. «Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы
әкімінің міндетін атқарушы
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков
2014 жылғы «29» тамыз
Н. Әлібаев
Қызылорда облысы әкімдігінің

от «29» августа 2014 года № 693/1
Нормы бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Виды плодово-ягодных культур
Схема посадки
Штук саженцев на 1 гектар
Возраст саженцев
Норма затрат субсидий на закладку и выращива-
ние первого года вегетации
1 гектар/ тенге
Норма затрат субсидий на выращива-
ние второго года вегетации
1 гектар/ тенге
Норма затрат субсидий на выращива-
ние третьего года вегетации
1 гектар/ тенге
Груша

2014 жылғы «29» тамыз №693/1 қаулысына
қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялардың нормалары
Жеміс-жидек дақылдарының түрлері
Отырғызу сызбасы
1 гектарға қажетті көшеттер саны
Көшеттер жасы
Бірінші өсу жылы отырғызуға және өсіруге кететін шығындардың субсидия нормасы
1 гектар/ теңге
Екінші өсу жылы өсіруге жұмсалған шығындар дың субсидия нормасы
1 гектар/
теңге
Үшінші өсу жылы өсіруге жұмсалған шығындар дың субсидия нормасы
1 гектар/
теңге
Алмұрт