Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 05 декабря 2014 года № 773. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 января 2015 года № 4844. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 13.07.2016 № 529 (вводится в действие со дня подписания).

Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы
Қызылорда облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 773 қаулысы. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4844 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 529 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 13.07.2016 № 529 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі анықталсын.
2. "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.