О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2013 года N 25/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 ноября 2014 года N 36/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 декабря 2014 года N 4808. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 12 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 12.01.2015 N 17).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/2 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4569, опубликовано с 31 декабря 2013 года по 10 января 2014 года за № 53 в газете «Ақмешіт Ақшамы», с 31 декабря 2013 года по 10 января 2014 года за № 53 в газете «Ел тілегі») следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1) доходы – 32 574 764 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 214 337 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 439 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 865 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 328 880 тысяч тенге;»;
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«2) затраты – 33 602 074,6 тысяч тенге;»;
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 012 610 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 012 610 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.».
приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XXXVI сессии Кызылординского
городского маслихата
Ш. Абдрахманов
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 27 ноября 2014 года № 36/1
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 25/2
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы N 36/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 желтоқсанда N 4808 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 қаңтардағы N 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 12.01.2015 N 17 хатымен).
«Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсан мен 2014 жылдың 10 қаңтар аралығында № 53 «Ақмешіт ақшамы» газетінде, 2013 жылғы 31 желтоқсан мен 2014 жылдың 10 қаңтар аралығында №53 «Ел тілегі» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 32 574 764 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 214 337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 439 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 865 108 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 328 880 мың теңге;»;
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 33 602 074,6 мың теңге;»;
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 012 610 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 2 012 610 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.».
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХVІ сессиясының төрағасы
Ш. ӘБДІРАХМАНОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қалалық мәслихатының
2014 жылғы 27 қарашадағы
№ 36/1 шешіміне 1- қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 25/2 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Соммасы,
мың теңге.
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

79,0
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
46922,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
10620,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
27771,0
15
Плата за пользование земельными участками
27771,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
173124,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
9896,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
15953,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
8098,0
04
Сбор с аукционов
517,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
10786,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
9911,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
41265,0
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и на транспортных средствах, зарегистрированных в районе
76698,0
5
Налог на игорный бизнес
21580,0
02
Фиксированный налог
21580,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
402223,0
1
Государственная пошлина
402223,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

79,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
46922,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
10620,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
27771,0
15
Жер учаскелерiн пайдаланғаны үшiн төлем
27771,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
173124,0
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
9896,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
15953,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
8098,0
04
Аукциондардан алынатын алым
517,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
10786,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
9911,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
41265,0
25
Сыртқы (көрнекi) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегi, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектiлерiнде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшiн төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
76698,0
5
Ойын бизнесіне салық
21580,0
02
Тіркелген салық
21580,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
402223,0
1
Мемлекеттiк баж
402223,0
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады

380746,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
11760,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1074,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
913,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
110,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
4604,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
743,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
199,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1996,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
78,0
2
Неналоговые поступления
166439,0
01
Доходы от государственной собственности
19796,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
41,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
41,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
19000,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
4000,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа

380746,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
11760,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
1074,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
913,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
110,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
4604,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
743,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
199,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1996,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
78,0
2
Салықтық емес түсiмдер
166439,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
19796,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
41,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
41,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
19000,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
4000,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер

15000,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
185,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
149,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
7,0
17
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета социально-предпринимательским корпорациям
29,0
9
Прочие доходы от государственной собственности
570,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
570,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2761,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2761,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2761,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
19816,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
19816,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
19405,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
411,0
06
Прочие неналоговые поступления
124066,0
1
Прочие неналоговые поступления
124066,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
66,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
24000,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
100000,0
3
Поступления от продажи основного капитала
865108,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
620327,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
620327,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1866,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
618461,0
03
Продажа земли и нематериальных активов

15000,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
185,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
149,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
7,0
17
Жергілікті бюджеттен әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
29,0
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
570,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
570,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
2761,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
2761,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
2761,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
19816,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
19816,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
19405,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар өндіріп алулар
411,0
06
Өзге де салықтық емес түсімдер
124066,0
1
Өзге де салықтық емес түсімдер
124066,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
66,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
24000,0
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
100000,0
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер
865108,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
620327,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
620327,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
1866,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
618461,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату