О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 ноября 2012 года N 64 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2014 года N 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 июля 2014 года N 4733. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В приложение к решению внеочередной 9-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 ноября 2012 года N 64 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2012 года за номером 4366, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" 11 января 2013 года) внести следующие изменения:
пункт 3 исключить;
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) Нормы потребления электроэнергии на 1 месяц:
на 1-го человека - 70 киловатт в час;
на 2-х человек - 140 киловатт в час;
на 3-х человек - 210 киловатт в час;
на 4-х человек - 250 киловатт в час.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
28-сессии Кармакшнского
районного маслихата
А. Дауленбаев
Секретарь Кармакшнского
районного маслихата
М. Наятулы

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 қарашадағы N 64 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы N 186 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде N 4733 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 қарашадағы кезектен тыс 9-сессиясының N 64 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 13 желтоқсанында 4366 нөмерімен тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінде 2013 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) қосымшасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Электр қуатын пайдалану нормалары 1 айға:
1 адамға - 70 киловатт сағатына;
2 адамға - 140 киловатт сағатына;
3 адамға - 210 киловатт сағатына;
4 және одан да көп адамға - 250 киловатт сағатына.";
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
28-сессиясының төрағасы
Ә. Дәуленбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы