О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 17 февраля 2014 года N 149 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординой области от 30 июня 2014 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 августа 2014 года N 4739
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и «О нормативных правовых актах» Республики Казахстан от 24 марта 1998 года маслихат Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной 25-сессии Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 февраля 2014 года № 149 «Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4624, опубликовано в «Кармакшы таны» от 05 апреля 2014 года № 26) следующие изменения и дополнения:
В правилах проведения раздельных сходов местного сообщество утвержденный данным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Кандидатуры представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, согласно приложению.
Количество представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства».
Настоящую правилу дополнить приложением согласно приложению данного решения.

"Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 ақпандағы N 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы N 180 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 тамызда N 4739 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңдарына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы» Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы кезектен тыс 25-сессиясының № 149 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4624 нөмірімен тіркелген, аудандық «Қармақшы таңы» газетінің 2014 жылғы 05 сәуірдегі № 26 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасында:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң кандидатуралары қосымшаға сәйкес сандық құрамда бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң саны тең өкiлдiк ету қағидаты негiзiнде айқындалады.».
Аталған қағида осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.