Об установлении размеров платы за пользование жилищем государственного жилищного фонда
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 17 сентября 2014 года № 516. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 октября 2014 года № 4770. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28.04.2017 № 474 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Каркинбаева А.

Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 516 қаулысы. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2014 жылғы 13 қазанда № 4770 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 28.04.2017 № 474 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі №94 Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қарқынбаевқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Шамуратов Н.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Кармакшинского районного
отдела жилищно- коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
______________ Еркебаев М.
"17" сентября 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
№ 516 от "17" сентября 2014 года
Размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Приложение – в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 11.06.2015 № 737 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Адрес
Размеры платы за пользование жилищем за один квадратный метр в месяц
(тенге)
1

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Н. Шамұратов
КЕЛІСІЛДІ:
Қармақшы аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің басшысы
________________ М.Еркебаев
"17" қыркүйек 2014 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "17" қыркүйектегі
№ 516 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері
Ескерту Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 11.06.2015 N 737 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мекенжай
Тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері бір шаршы метріне айына
(теңге)
1

Примечание: Размеры платы за пользование жилищем расчитаны в соответствии с методикой расчета размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденные Приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства № 306 от 26 августа 2011 года.

Ескерту: Тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агентттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Бұйрығымен бекітілген мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін есептеу әдістемесіне сәйкес есептелінді.