Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2014 года № 4819. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 09.04.2021 № 74 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” от 23 января 2001 года и “О жилищных отношениях” от 16 апреля 1997 года акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Дарибаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Жалагашского района"
_________________ А.Момынтаев
“5” ноября 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от “5” ноября 2014 года № 403
Размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлмақы мөлшерлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 05 қарашадағы № 403 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 4819 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 09.04.2021 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы және “Тұрғын үй қатынастары туралы” 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Жалағаш ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерi белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасары А.Дәрібаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А.Момынтаев
“5” қараша 2014 жыл
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2014 жылғы “5” қарашадағы
№ 403 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерi

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 06.10.2015 № 208; 14.09.2017 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования); от 15.05.2019 № 84 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 14.10.2019 № 162 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Адрес жилища из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Размеры платы за
один квадратный
метр в месяц (тенге)
1
2
3
1
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
4
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
5
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
6
село Мурали Шаменова
26 тенге 98 тиын
7
село Аккыр
7 тенге 64 тиын
8
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
9
село Бухарбай батыр
20 тенге 10 тиын
10
село Аккум
19 тенге 72 тиын
11
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14.10.2019 № 162 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
12
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
13
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.11.2018 № 251 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
14
село Каракеткен
27 тенге 03 тиын
15
Село Есет батыр
27 тенге 03 тиын
16
село Тан
8 тенге 44 тиын
17
Жилые дома, построенные в рамках программы
“Занятости-2020” в поселке Жалагаш
74 тенге 03 тиын
18
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 08.06.2020 № 62 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
19
поселок Жалагаш, улица Айтеке би, дом №17

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 06.10.2015 № 208; 14.09.2017 № 191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.05.2019 № 84 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 14.10.2019 № 162 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдің (коммуналдық тұрғын үй қорындағы) мекенжайы
айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшерлері (теңге)
1
2
3
1
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
6
Мөрәлі Шаменов ауылы
26 теңге 98 тиын
7
Аққыр ауылы
7 теңге 64 тиын
8
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
9
Бұқарбай батыр ауылы
20 теңге 10 тиын
10
Аққұм ауылы
19 теңге 72 тиын
11
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 14.10.2019 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
12
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
13
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.11.2018 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
14
Қаракеткен ауылы
27 теңге 03 тиын
15
Есет батыр ауылы
27 теңге 03 тиын
16
Таң ауылы
8 теңге 44 тиын
17
Жалағаш кентінде “Жұмыспен қамту-2020” бағдарламасы аясында салынған тұрғын үйлер
74 теңге 03 тиын
18
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
19
Жалағаш кенті, Әйтеке би көшесі, №17 үй

поселок Жалагаш, улица Ильяса Нуркенова, дом №33, квартира №1
83 тенге 94 тиын
33
Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14.10.2019 № 162 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
34
поселок Жалагаш, улица Толе би, дом №25
63 тенге 36 тиын

Жалағаш кенті, Ілияс Нүркенов көшесі, №33 үй, №1 пәтер
83 теңге 94 тиын
33
Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 14.10.2019 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
34
Жалағаш кенті, Төле би көшесі, № 25 үй
63 теңге 36 тиын