О внесении изменения в решение областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68 "О Правилах застройки территории Мангистауской области"
Решение маслихата Мангистауской области от 05 февраля 2014 года № 14/217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 февраля 2014 года № 2360. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/455
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10.12.2015 № 29/455(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 сентября 2012 года № 2147, опубликовано в газете «Огни Мангистау» № 165 от 18 сентября 2012 года) следующее изменение:
пункт 110 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Н. Сарсенбай
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель управления
архитектуры и градостроительства
Мангистауской области
Н. Жайлау
05 февраля 2014 г.

"Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2014 жылғы 05 ақпандағы № 14/217 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 18 ақпанда № 2360 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/455 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облыстық мәслихатының 10.12.2015 № 29/455 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2001 жылғы 16 шілдедегі «Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Маңғыстау облысының аумағындағы құрылыс салу қағидасы туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 2147 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 158 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
110-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н. Сәрсенбай
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының сәулет
және қала құрылысы
басқармасының басшысы
Н. Жайлау
05 ақпан 2014 ж.