О внесении дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 6 мая 2014 года № 92 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Мангистауской области от 21 ноября 2014 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 декабря 2014 года № 2564. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10 августа 2015 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10.08.2015 № 238(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9432) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 6 мая 2014 года № 92 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача архивных справок» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2446, опубликавано 25 июня 2014 года в информационно – правовой системе «Әділет») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача архивных справок», утвержденного указанным постановлением:
дополнить пунктом 19 следующего содержания:
«19. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) ЦОНом и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление архивов и документации Мангистауской области» (Едилхан А.М.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 92 "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 286 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2564 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 10.08.2015 № 238 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 9432 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 92 «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2446 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 маусымда «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 19 – тармақпен толықтырылсын:
«19. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының толық сипаттамасы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілермен және (немесе) ХҚКО-мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. «Маңғыстау облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы» мемлекеттік мекемесі (А.М. Еділхан) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.                               Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление архивов и
документации Мангистауской области»
Едилхан А.М.
21 ноября 2014 года
- Приложение
к поcтановлению акимата Мангистауской области
от 21 ноября 2014 года № 286
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача архивных справок»

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының мұрағаттар
мен құжаттама басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.М. Еділхан
21 қараша 2014 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 21 караша
№ 286 қаулысына
қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
4- қосымша