Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен от 11 марта 2014 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 апреля 2014 года № 2401. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26 февраля 2016 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26.02.2016 № 142
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Постановления акимата Мангистауской области № 382 от 26 декабря 2013 года "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Жанаозен.
2. Органам управления коммунальных государственных предприятий представлять в срок до 1 мая предшествующего планируемому года, в уполномоченный орган по управлению коммунальным имуществом прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в местный бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальным государственным предприятием в местный бюджет в отчетном году.
3. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел финансов" (Р.Джантлеуова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в департаменте юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Т. Кошмаганбетову.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
Pуководитель государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел образования"
Г. Азан
11 марта 2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел физической
культуры и спорта"
Б. Изджанов
11 марта 2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел культуры и развития языков"
Д.Утебаева
11 марта 2014 г.
Вр.И.О.Руководителя государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел жилищно-коммунального хозяйства
и жилищной инспекции"
Н.Клышмаганбетов
11 марта 2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
А.Тураков
11 марта 2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел внутренней политики"
Т.Жакешова
11 марта 2014 г.
Утверждено
постановлением акимата
города Жанаозен
от 11 марта 2014 года
№ 105
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Жанаозен
Чистый доход от 1 тенге до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход от 500 001 до 1 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 1 000 001 до 2 000 000 тенге
7 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 2 000001 тенге до 3 000 000 тенге
10 процентов с суммы чистого дохода

Жаңаөзен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы
Жанаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 105 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 17 сәуір № 2401 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 142 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 26.02.2016 № 142 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабының 2-тармағына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" қаулыcына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жаңаөзен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі бекітілсін.
2. Жаңаөзен қалаcының коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындарының басқару органдары жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейінгі мерзімде, мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі уәкілетті органға алдағы үш жылдық кезеңге арналған жергілікті бюджетке аударылуы тиіс таза табыстың бір бөлігінің болжамды сомаларын, сондай-ақ есепті жылы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жергілікті бюджетке аударған таза табысының мөлшерін берсін.
3."Жаңаөзен қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р.Джантлеуова) аталған қаулының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4.Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Көшмағанбетовке жүктелсін.
5.Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Азан
11 наурыз 2014 ж.
"Жаңаөзен қалалық дене шынықтыру
және спорт бөлімі " мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Изджанов
11 наурыз 2014 ж
.
"Жаңаөзен қалалық мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Утебаева
11 наурыз 2014 ж.
"Жаңаөзен қалалық тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық және
тұрғын-үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының у.м.а.
Н.Клышмаганбетов
11 наурыз 2014 ж.
"Жаңаөзен қалалық ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Тураков
11 наурыз 2014 ж.
"Жаңаөзен қалалық ішкі
саясат бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т.Жакешова
11 наурыз 2014 ж.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 105 қаулысымен
бекітілген
Жаңаөзен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі
Таза табыс 1 теңгеден
500 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 3 пайыз
Таза табыс 500 001 теңгеден
1 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 1 000 001 теңгеден
2 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 7 пайыз
Таза табыс 2 000 001 теңгеден
3 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 10 пайыз

Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге + 12 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге + 20 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге

Таза табыс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомасынан 300 000 теңге +12 пайыз
Таза табыс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
10 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомасынан 1 140 000 теңге + 15 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомасынан 7 140 000 теңге + 20 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомасынан 47 140 000 теңге + 25 пайыз