Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 16 апреля 2014 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 мая 2014 года № 2429. Утратило силу-постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30 декабря 2016 года № 293
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30.12.2016 № 293(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень квоты рабочих мест для инвалидов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел занятости и социальных программ" (Б.Омирбеков) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно - правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Бейнеуский районный отдел занятости и социальных программ" Б.Омирбекова.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
Приложение к постановлению
районного акимата
от 16 апреля 2014 года № 64
Перечень квоты рабочих мест для инвалидов
№ п/п
Название организации
Квота рабочих мест для инвалидов
1
2
3
1.
Государственное коммуналь-
ное предприятие "Бейнеуэнергосервис" на праве хозяйственного ведение акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
2.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Бейнеуская центральная районная больница"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
3.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі" акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
4.
Государственное учреждение "Устюртская средняя школа""
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
5.
Государственное коммуналь-
ное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеусусервис" акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
6.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Балауса балабақшасы" акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
7.
Государственное коммуналь-
ное учреждение "Акиматсервис" акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
8.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Бейнеу балабақшасы"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
9.
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп-балабақша кешені"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
10.
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
11.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие " Ақжігіт балабақшасы" Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
2
3
12.
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп-балабақша кешені"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
13.
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп-балабақша кешені"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
14.
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
15.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Боранқұл балабақшасы" Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
16.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Сарға балабақшасы" Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
17.
Бейнеуский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Мангистауской области"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
18.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Боранкульская районная больница"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
19.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Бейнеуская районная поликлиника"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
20.
Государственное учреждение “Сам орта мектебі”
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
21.
Государственное учреждение “Средняя школа Атамекен”
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
22.
Государственное учреждение “Манашинская средняя школа”
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
23.
Государственное учреждение “Күйкен орта мектебі”
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
24.
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие "Бейнеуская районная туберкулезная больница"
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест

Мүгедектерге жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 64 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 2429 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 293 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 30.12.2016 № 293 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерге жұмыс орындарының квотасының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Өмірбеков) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулыны орындау "Бейнеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Б.Өмірбековке жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Әбілшеев
Аудандық әкімдіктің
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 64 қаулысына қосымша
Мүгедектерге жұмыс орындарының квотасының тізбесі
Р/с
Ұйымдардың атауы
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
1
2
3
1.
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бейнеуэнергосервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
2.
"Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
3.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
4.
"Үстірт орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
5.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеусусервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
6.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Балауса балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
7.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Акиматсервис" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
8.
"Бейнеу балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
9.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
10.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
11.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ақжігіт балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
12.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сыңғырлау мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
1
2
3
13.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сам мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
14.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
15.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Боранқұл балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
16.
"Бейнеу аудандық әкімдігінің "Сарға балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
17.
Маңғыстау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының Бейнеу аудандық бөлімі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
18.
"Боранқұл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
19.
"Бейнеу аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
20.
"Сам орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
21.
"Атамекен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
22.
"Манашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
23.
"Күйкен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде
24.
"Бейнеу аудандық туберкулез ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде