О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 06 мая 2014 года № 21/243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 мая 2014 года № 2422
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 16 апреля 2014 года № 16/246 «О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 мая 2014 года за № 2410) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2014 года за № 2336, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 31 января 2014 года № 4 (381)) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2014 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9 164 913 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 326 239 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 895 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 393 858 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 421 921 тысяч тенге;
2) затраты – 9 334 904 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 276 304 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 319 032 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 446 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446 295 тысяч тенге».
пункт 4 дополнить следующими новыми абзацами:
Государственная адресная социальная помощь;
Государственные пособия на детей до 18 лет;
Повышение профессиональной квалификации кадров в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020";
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов - установка дорожных знаков;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 21/243 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 2422 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 16/246 Маңғыстау облыстық мәслихатының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 04 мамырда № 2410 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2336 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда № 4 (381) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«2014 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 164 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 326 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 393 858 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 421 921 мың теңге.
2) шығындар – 9 334 904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 276 304 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 319 032 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 278 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 446 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446 295 мың теңге».
4-тармақ мынадай жаңа абзацтармен толықтырылсын:
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар;
Жұмыспен қамту жол картасы 2020 бағдарламасы аясында мамандардың кәсіби біліктілігін арттыру;
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру;

Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года.
в пункте 6:
цифру «12 258» заменить цифрой «11 658».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2014 жылдың 1 сәуірінен бастап жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлері, сондай-ақ мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз көлемінде ай сайынғы үстемеақы төлеу.
6-тармақта:
«12 258» саны «11 658» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Қ. Оңдабаев).
3. Обеспечить публикацию данного решения на официальном сайте районного акимата после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     С.Абишев
Секретарь районного маслихата           Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сұңғат
06 мая 2014 года
Приложение
к решению районного маслихата
от 06 мая 2014 года № 21/243
Районный бюджет на 2014 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С. Абишев
Аудандық мәслихат хатшысы               Б.Назар
КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
06 мамыр 2014 жыл
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 21/243 шешіміне қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
16 010
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 010
122
Аппарат акима района (города областного значения)
102 015
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
98 343
003
Капитальные расходы государственного органа
462
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 210
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 287
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 287
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 000
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 862
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 337
022
Капитальные расходы государственного органа
340
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 185
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 970
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 970
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 685
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 685
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 638
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 808
022
Капитальные расходы государственного органа
1 830
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 953
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 683
022
Капитальные расходы государственного органа
270
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 497
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
16 010
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 010
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
102 015
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98 343
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
462
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 210
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 287
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 287
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 000
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 862
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 337
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 185
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 970
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 970
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 685
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 685
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 638
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 808
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 830
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 953
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 683
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 497
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
7 786
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
124 034
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 015
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 282
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 733
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 652
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
4 652
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 101 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 703
003
Общеобразовательное обучение
2 727 403
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33 140
006
Дополнительное образование для детей
97 224
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 707
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
24 344
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 018
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
84 790
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
100 081
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 750 048
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 750 048
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
342 500
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 650
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 650
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
866
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
866
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
339 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7 786
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
124 034
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 015
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 282
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 733
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 652
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 652
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 101 410
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 703
003
Жалпы білім беру
2 727 403
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 140
006
Балаларға қосымша білім беру
97 224
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 707
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
24 344
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемдері
10 018
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
84 790
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 081
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 750 048
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 750 048
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
342 500
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 650
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 650
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
866
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
866
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
339 600
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер