О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 09 июня 2014 года № 23/254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июня 2014 года № 2445
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года  № 17/187«О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2014 года за № 2336, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 31 января 2014 года № 4 (381)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2014 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1. доходы – 9 205 786 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 326 249 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 920 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 429 696 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 421 921 тысяч тенге;
2. затраты – 9 375 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 276 304 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 319 032 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 446 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446 295 тысяч тенге».
в пункте 6:
цифры «11 658» заменить цифрами «21 830».

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 маусымдағы № 23/254 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 2445 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2336 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда №4 (381) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«2014 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 205 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 326 249 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 429 696 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 421 921 мың теңге.
2) шығындар – 9 375 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 276 304 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 319 032 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 446 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446 295 мың теңге».
6-тармақта:
«11 658» саны «21 830» санымен ауыстырылсын.

приложении 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комиссии Қ. Оңдабаев).
3. Обеспечить публикацию данного решения на официальном сайте районного акимата после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Е. Кули
Секретарь районного
маслихата                               Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сұңғат
09 июня 2014 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 09 июня 2014 года № 23/254
Районный бюджет на 2014 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е. Құли
Аудандық мәслихат
хатшысы өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы                  К. Ильясов
КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
09 маусым 2014 жыл
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 09 маусымдағы
№ 23/254 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

515 471
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
16 010
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 010
122
Аппарат акима района (города областного значения)
102 015
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
98 343
003
Капитальные расходы государственного органа
462
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 210
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 287
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 287
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 000
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 862
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 164
022
Капитальные расходы государственного органа
513
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 185
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 474
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 134
022
Капитальные расходы государственного органа
340
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 685
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 685
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 638
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 808
022
Капитальные расходы государственного органа
1 830
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 953
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 683
022
Капитальные расходы государственного органа
270
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

515 471
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
16 010
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 010
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
102 015
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98 343
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
462
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 210
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 287
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 287
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 000
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 862
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 164
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
513
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 185
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 474
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 134
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 685
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 685
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 638
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 808
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 830
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 953
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 683
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту