Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора и № 31, № 32 Весело-Кутского водозабора, расположенных в Карабалыкском районе
Постановление акимата Костанайской области от 14 февраля 2014 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2014 года № 4504. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора и № 31, № 32 Весело–Кутского водозабора, расположенных в Карабалыкском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской
области"
______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан"
_____________ Г. Оспанбекова
Руководитель ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
___________________ К. Тулеубаев
Аким Карабалыкского района
_____________ А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата
от 14 февраля 2014 года № 40
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого
водозабора на участке скважин № 21, № 22, № 23,
№ 24 Сарыкольского водозабора и № 31, № 32
Весело–Кутского водозабора, расположенных в
Карабалыкском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора
Радиус - 50 метров вокруг каждой скважины

Қарабалық ауданында орналасқан Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 және Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 40 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 4504 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарабалық ауданында орналасқан Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 және Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ басшысы
________________ Қ. Төлеубаев
Қарабалық ауданының әкімі
____________ А. Ысмағұлов
Әкімдіктің
2014 жылғы 14 ақпандағы
№ 40 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданында орналасқан Сарыкөл су
тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 және
Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары
учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 ұңғымалары
Радиусы - әр ұңғыманың айналасында 50 метр

4,37 гектара
Радиус - 245 метров вокруг каждой скважины
29,95 гектара
Радиус - 1734 метра вокруг каждой скважины
960 гектар
Скважины № 31, № 32 Весело-Кутского водозабора
Радиус - 50 метров вокруг каждой скважины
1,7 гектара
Радиус - 259 метров вокруг каждой скважины
24,1 гектара
Радиус - 1833 метра вокруг каждой скважины
1070 гектар
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале "Проект обоснования размеров поясов зон санитарной охраны водозаборов ТОО "Ак-Бидай-Агро" на участках скважин № 21-24 (Сарыкольский водозабор), № 31,32 (Весело-Кутский водозабор) в Карабалыкском районе Костанайской области" (заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Ак-Бидай-Агро").

4,37 гектар
Радиусы - әр ұңғыманың айналасында 245 метр
29,95 гектар
Радиусы - әр ұңғыманың айналасында 1734 метр
960 гектар
Весело-
Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары
Радиусы- әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,7 гектар
Радиусы - әр ұңғыманың айналасында 259 метр
24,1 гектар
Радиусы - әр ұңғыманың айналасында 1833 метр
1070 гектар
Ескерту: "Қостанай облысы Қарабалық ауданындағы №№ 21-24 (Сарыкөл су тарту), №№ 31,32 (Весело-Кутский су тарту) ұңғымалар учаскелерінде "Ақ-Бидай-Агро" ЖШС су тартуларының санитарлық қорғау аймақтары белдеулерінің мөлшерлерін негіздеу жобасы" картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Ақ-Бидай-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).