Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 1 и № 2 Семилетненского месторождения подземных вод в Костанайском районе
Постановление акимата Костанайской области от 14 февраля 2014 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2014 года № 4514. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважин № 1э и № 2э Семилетненского месторождения подземных вод в Костанайском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Костанайской области"
______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-
Торгайская бассейновая инспекция по
регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 14 февраля 2014 года
№ 39
Зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважин № 1э и № 2э Семилетненского месторождения подземных вод в Костанайском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 1э и № 2э
Длина – 100 метров
Ширина – 50 метров
0,5 гектара
Длина – 226,6 метра
Максимальная ширина – 48,6 метра
1,1
гектара
Радиус - 371 метр
43,6 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "обоснования размеров поясов зон санитарной охраны участка скважин № 1э и № 2э, Семилетненского месторождения подземных вод, расположенных в Костанайском районе, Костанайской области" (заказчик – Филиал "Сарбайские межсистемные электрические сети" акционерного общества "KEGOC").

Қостанай ауданындағы жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1 және № 2 ұңгымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 4514 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданындағы жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1э және № 2э ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай облысы
бойынша департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін
атқарушы
______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2014 жылғы 14 ақпандағы
№ 39 қаулысына қосымша
Қостанай ауданындағы жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1э және № 2э ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1э және
№ 2э ұңғымалары
Ұзындығы – 100 метр
Ені –
50 метр
0,5 гектар
Ұзындығы –
226,6 метр
Барынша ені – 48,6 метр
1,1 гектар
Радиусі – 371 метр
43,6 гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Қостанай ауданында орналасқан жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1э және № 2э ұңғымалары учаскесінің санитарлық қорғау аймақтары белдеулерімөлшерлерінің негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "KEGOC" акционерлік қоғамының "Сарыбай жүйеаралық электр тораптары" филиалы).