Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Костанайской области от 3 марта 2014 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 апреля 2014 года № 4535. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 26 ноября 2014 года № 595
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 26.11.2014 № 595 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" и от 12 февраля 2014 года № 80 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                     Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Управление
экономики и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
________________ Г. Кисленкова
Утвержден
постановлением акимата
от 3 марта 2014 года
№ 71
Регламент государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для
работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – государственная услуга) оказывается районными (города областного значения) уполномоченными органами по развитию сельских территорий (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием документов для получения государственной услуги, выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем.
Государственная услуга предоставляется специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты: выпускникам организаций высшего и послевузовского, технического и профессионального, послесреднего образования по специальностям здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, а также специалистам, имеющим указанное образование, проживающим в городах и иных населенных пунктах и изъявившим желание работать и проживать в сельских населенных пунктах (далее - услугополучатель).

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 71 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 сәуірде № 4535 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 595 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 26.11.2014 № 595 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" және 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулыларына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентi бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" ММ
басшысы
_____________ Г. Кисленкова
Әкімдіктің 2014 жылғы
3 наурыздағы № 71
қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және
ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын
ұсыну" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) уәкiлеттi органдар (бұдан әрi – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алу үшін құжаттарды қабылдауды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына: қалаларда және өзге де елдi мекендерде тұрып жатқан және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеуге және тұруға тiлек бiлдiрген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандықтары бойынша жоғары және жоғарыдан кейiнгi, техникалық және кәсiптiк, ортадан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарының түлектерiне, сондай-ақ көрсетiлген бiлiмi бар мамандарға (бұдан әрі – көрсетiлетiн қызметтi алушы) берiледi.

2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги являются меры социальной поддержки услугополучателям в виде подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги. Видами документов, которые будут предоставлены в качестве результата оказания государственной услуги, будут являться Соглашение между услугодателем, поверенным (агентом) и услугополучателем (далее – Соглашение) по форме согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 80 (далее – Стандарт).
2. Порядок действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является факт обращения услугополучателя с пакетом документов, определенных в пункте 9 Стандарта.
5. Процесс оказания государственной услуги включает следующие процедуры:
1) услугодатель:
осуществляет прием и регистрацию документов, выдает расписку услугополучателю, подтверждающую получение документов, проверяет достоверность предоставленных документов, определенных в пункте 9 Стандарта, производит расчеты потребности финансовых средств – 30 минут;
в течение 5 (пяти) календарных дней со дня принятия документов направляет их в постоянно действующую комиссию.
В случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки в течение 3 (трех) рабочих дней направляет мотивированный ответ услугополучателю.
Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 9 Стандарта;
2) постоянно действующая комиссия в течение 10 (десяти) календарных дней с момента поступления документов от услугодателя рассматривает предоставленные документы и рекомендует акимату района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю;
3) акимат района (города областного значения) в течение 10 (десяти) календарных дней с момента поступления рекомендации постоянно действующей комиссии принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түріндегі көрсетiлетiн қызметтi алушыларды әлеуметтік қолдау шаралары немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі ретінде ұсынылатын құжаттардың түрлері Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулысымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1-қосымшасына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) нысан бойынша көрсетілетін қызметті беруші, сенім білдірілген өкіл (агент) мен көрсетiлетiн қызметтi алушының арасындағы Келісім (бұдан әрі – Келісім) болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесiнде
көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң
(қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбi
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді бастауға негіз көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында белгіленген құжаттардың топтамасымен өтініш жасау фактісі болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесi мынадай рәсімдерді қамтиды:
1) көрсетiлетiн қызметтi берушi:
құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, көрсетiлетiн қызметтi алушыға құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхатты береді, Стандарттың 9-тармағында белгіленген ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, қаржы қаражаттарының қажеттілігін есептеуді жүргізеді – 30 минут;
құжаттарды қабылдаған күннен бастап 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде оларды тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияға жібереді.
Әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда, 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде көрсетiлетiн қызметтi алушыға дәлелдi жауап жiбередi.
Стандарттың 9-тармағында көзделген дәйексіз құжаттарды ұсыну фактiсi бас тарту үшiн негiз болып табылады;
2) тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссия көрсетiлетiн қызметтi берушiден құжаттардың келіп түскен сәтінен бастап 10 (он) күнтізбелік күннің ішінде ұсынылған құжаттарды қарайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге ұсыным жасайды;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияның ұсынымдары келіп түскен сәттен бастап 10 (он) күнтізбелік күннің ішінде көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды;

4) услугодатель в течение 7 (семи) календарных дней после принятия постановления акимата района (города областного значения) заключает Соглашение с услугополучателем и поверенным (агентом);
5) услугодатель в течение 7 (семи) календарных дней после заключения Соглашения перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателей;
6) поверенный (агент) в течение 30 (тридцати) рабочих дней после заключения Соглашения в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья.
6. Результаты процедур по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (результат процедуры – порядок его передачи в другое структурное подразделение):
1) прием документов – формирование пакета документов в соответствии с пунктом 9 Стандарта;
сформированный пакет документов – передача в постоянно действующую комиссию.
В случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки – направление мотивированного ответа услугополучателю;
2) рассмотрение документов постоянно действующей комиссией – направление рекомендаций акимату района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю;
3) постановление акимата района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю – направление постановления акимата района (города областного значения) услугодателю для заключения Соглашения с услугополучателем и поверенным (агентом);
4) заключение Соглашения между услугодателем, услугополучателем и поверенным (агентом) – заключенное Соглашение;
5) заключенное Соглашение – перечисление услугодателем суммы подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателей;
6) заключенное Соглашение – предоставление услугополучателю бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья поверенным (агентом).
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан www.minregion.gov.kz в разделе "С дипломом в село" и на стендах услугодателей в местах предоставления государственной услуги.
8. Порядок действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги с указанием срока осуществления каждого действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

4) көрсетілетін қызметтi берушi аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің қаулысы қабылданғаннан кейін 7 (жеті) күнтізбелік күннің ішінде көрсетілетін қызметті алушы және сенім білдірілген өкілмен (агентпен) Келісімді жасайды;
5) көрсетiлетiн қызметтi берушi Келiсiм жасалғаннан кейiн 7 (жеті) күнтізбелік күннің ішінде көтерме жәрдемақысының сомасын көрсетiлетiн қызметтi алушының жеке есеп шоттарына аударады;
6) сенім білдірілген өкіл (агент) Келiсiм жасалғаннан кейiн 30 (отыз) жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен көрсетiлетiн қызметтi алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит береді.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім нәтижелері, мынадай рәсімді орындауды бастау үшін негіз болып табылады (рәсім нәтижесі осы регламенттің 6-тармағына сәйкес) – оны басқа құрылымдық бөлімшеге беру тәртібі):
1) құжаттарды қабылдау – Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттардың топтамасын қалыптастыру;
қалыптастырылған құжаттардың топтамасы – тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияға беру.
Әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда – көрсетiлетiн қызметтi алушыға дәлелді жауап жiберу;
2) тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияның құжаттарды қарауы – аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге ұсынымдарды жiберу;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулысы – көрсетiлетiн қызметтi берушіге көрсетiлетiн қызметтi алушымен және сенім білдірілген өкілмен (агент) Келісімді жасасу үшін аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің қаулысын жiберу;
4) көрсетiлетiн қызметтi берушінің, көрсетiлетiн қызметтi алушы мен сенім білдірілген өкілдің (агенттің) арасында Келісімді жасасу – жасалған Келісім;
5) жасалған Келісім – көрсетiлетiн қызметтi берушінің көтерме жәрдемақысының сомасын көрсетiлетiн қызметтi алушының жеке есеп шоттарына аударуы;
6) жасалған Келісім – сенім білдірілген өкіл (агент) көрсетiлетiн қызметтi алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит беруі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша мәліметтерді Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің www.minregion.gov.kz интернет-ресурсының "Дипломмен ауылға" бөлімінен және мемлекеттік қызмет көрсетілетін жердегі көрсетiлетiн қызметтi берушінің стенділерінен алуға болады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбi әрбір iс-қимылды жүзеге асырудың мерзімі көрсетіле отырып, осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

3. Порядок взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
9. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) услугодатели;
2) постоянно действующая комиссия;
3) акимат района (города областного значения);
4) поверенный (агент).
10. Услугодатель:
1) осуществляет прием и регистрацию документов, выдает расписку услугополучателю, подтверждающую получение документов, проверяет достоверность предоставленных документов, определенных в пункте 9 Стандарта, производит расчеты потребности финансовых средств – 30 минут;
2) в течение 5 (пяти) календарных дней со дня принятия документов направляет их в постоянно действующую комиссию.
В случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки в течение 3 (трех) рабочих дней направляет мотивированный ответ услугополучателю.
Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
11. Постоянно действующая комиссия в течение 10 (десяти) календарных дней с момента поступления документов от услугодателя рассматривает предоставленные документы и рекомендует акимату района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю.
12. Акимат района (города областного значения) в течение 10 (десяти) календарных дней с момента поступления рекомендации постоянно действующей комиссии принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю.
13. Услугодатель в течение 7 (семи) календарных дней после принятия постановления акимата района (города областного значения) заключает Соглашение с услугополучателем и поверенным (агентом).
14. После заключения Соглашения:
услугодатель в течение 7 (семи) календарных дней перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателей;
поверенный (агент) в течение 30 (тридцати) рабочих дней в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья.
Порядок взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта
и ветеринарии, прибывшим для работы
и проживания в сельские населенные
пункты"
Перечень
районных (города областного значения) уполномоченных органов
по развитию сельских территорий
Наименование
Юридический адрес
Контактный телефон
1
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Алтынсаринского района"
Алтынсаринский район,
село Убаганское,
улица Ленина, 4
altynsar@kostanay.gov.kz

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесiнде
көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң
(қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбi
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің процесiне:
1) көрсетiлетiн қызметтi беруші;
2) тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссия;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі;
4) сенім білдірілген өкіл (агент) қатысады.
10. Көрсетiлетiн қызметтi беруші:
1) құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, көрсетiлетiн қызметтi алушыға құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхатты береді, Стандарттың 9-тармағында белгіленген ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, қаржы қаражаттарының қажеттілігін есептеуді жүргізеді – 30 минут;
2) құжаттарды қабылдаған күннен бастап 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде оларды тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияға қарауға жібереді.
Әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда, 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде көрсетiлетiн қызметтi алушыға дәлелдi жауап жiбередi.
Стандарттың 9-тармағында көзделген дәйексіз құжаттарды ұсыну фактiсi бас тарту үшiн негiз болып табылады.
11. Тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссия көрсетiлетiн қызметтi берушiден құжаттардың келіп түскен күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күннің ішінде ұсынылған құжаттарды қарайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге ұсыным жасайды.
12. Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссияның ұсынымдары келіп түскен сәттен бастап 10 (он) күнтізбелік күннің ішінде көрсетiлетiн қызметтi алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды.
13. Көрсетiлетiн қызметтi берушi аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің қаулысы қабылданғаннан кейін 7 (жеті) күнтізбелік күннің ішінде көрсетiлетiн қызметтi алушы және сенім білдірілген өкілмен (агентпен) Келісімді жасайды.
14. Келiсiм жасалғаннан кейiн:
көрсетiлетiн қызметтi берушi 7 (жеті) күнтізбелік күннің ішінде көтерме жәрдемақысының сомасын көрсетiлетiн қызметтi алушының жеке есеп шоттарына аударады;
сенім білдірілген өкіл (агент) 30 (отыз) жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен көрсетiлетiн қызметтi алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит береді.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбi осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк
көрсетiлетiн қызмет регламентіне
1-қосымша
Ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi аудандық (облыстық
маңызы бар қаланың) уәкiлеттi органдарының тізбесі
Атауы
Заңды мекен-жайы
Байланыс телефоны
1
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алтынсарин ауданы,
Обаған ауылы,
Ленин көшесі, 4
altynsar@kostanay.gov.kz

8 (71445)
3-42-29
2
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Амангельдинского района"
Амангельдинский район,
село Амангельды,
улица Майлина, 14
amangeldy@kostanay.gov.kz
8 (71440)
2-12-47
3
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Аулиекольского района"
Аулиекольский район
село Аулиеколь,
улица 1 Мая, 44
auliekol@kostanay.gov.kz
8 (71453)
2-17-80
2-10-62
4
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Денисовского района"
Денисовский район,
село Денисовка,
улица Калинина, 5
denisovka@kostanay.gov.kz

8 (71445)
3-42-29
2
"Аманкелді ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аманкелді ауданы,
Аманкелді ауылы,
Майлин көшесі, 14
amangeldy@kostanay.gov.kz
8 (71440)
2-12-47
3
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауданы
Әулиекөл ауылы,
1 Май көшесі, 44
auliekol@kostanay.gov.kz
8 (71453)
2-17-80
2-10-62
4
"Денисов ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Денисов ауданы,
Денисовка ауылы,
Калинин көшесі, 5
denisovka@kostanay.gov.kz

8 (71434)
2-22-57
5
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Жангельдинского района"
Жангельдинский район,
село Торгай,
улица Ы. Алтынсарина, 4
jangeldy@kostanay.gov.kz
8(71439)
2-12-31
2-19-85
6
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Житикаринского района"
Житикаринский район,
город Житикара,
6 микрорайон, дом № 65
zhitikara@kostanay.gov.kz
8 (71435)
2-25-94,
4-91-02
7
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Камыстинского района"
Камыстинский район,
село Камысты,
улица Ержанова, 61
kamysty@kostanay.gov.kz
8 (71437)

8 (71434)
2-22-57
5
"Жангелдин ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жангелдин ауданы,
Торғай ауылы,
Ы. Алтынсарин көшесі, 4
jangeldy@kostanay.gov.kz
8(71439)
2-12-31
2-19-85
6
"Жітіқара ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жітіқара ауданы,
Жітіқара қаласы,
6-шағын аудан, 65 үй
zhitikara@kostanay.gov.kz
8 (71435)
2-25-94,
4-91-02
7
"Қамысты ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қамысты ауданы,
Қамысты ауылы,
Ержанов көшесі, 61
kamysty@kostanay.gov.kz
8 (71437)