Об установлении зон санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе
Постановление акимата Костанайской области от 19 мая 2014 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июня 2014 года № 4856. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей
и водных ресурсов среды
Республики Казахстан"
_____________ Г. Оспанбекова
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного
учреждения "Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
_____________ С. Байменова
Приложение
к постановлению акимата
от 19 мая 2014 года
№ 214
Зоны санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 70, № 105
Длина – 70 метров
Ширина – 60 метров
1,14 гектара
Длина – 87 метров
Ширина – 77 метров
0,71 гектара
Радиус – 473 метра
68,35 гектара
Скважины
№ 74, № 75
Длина – 60 метров
Ширина – 60 метров
Длина – 77 метров
Ширина – 77 метров

Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 4856 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
және су ресурстары министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаменті" республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
_____________ С. Байменова
Әкімдіктің
2014 жылғы 19 мамырдағы
№ 214 қаулысына қосымша
Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 70, № 105 ұңғымалар
Ұзындығы – 70 метр
Ені - 60 метр
1,14 гектар
Ұзындығы – 87 метр
Ені – 77 метр
0,71 гектар
Радиусі – 473 метр
68,35 гектар
№ 74, № 75 ұңғымалар
Ұзындығы – 60 метр
Ені - 60 метр
Ұзындығы – 77 метр
Ені – 77 метр

Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе" (заказчики – товарищество с ограниченной ответственностью "Санаторий "Сосновый Бор" и товарищество с ограниченной ответственностью "Одак").

Ескерту: санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары "Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген Тапсырыс берушілер - "Санаторий "Сосновый Бор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).