Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Костанайской области от 2 июня 2014 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2014 года № 4903. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 февраля 2015 года № 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.02.2015 № 47.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемый норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий.
2. Органам управления областных коммунальных государственных предприятий представлять в срок до 1 мая года, предшествующего планируемому в государственное учреждение "Управление финансов акимата Костанайской области" прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в областной бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальными государственными предприятиями в областной бюджет в отчетном году.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Амана Е.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ
"Управление финансов акимата
Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
Руководитель ГУ "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
_______________ Г. Кисленкова
Приложение
к постановлению акимата
от 2 июня 2014 года
№ 247
Норматив отчисления части чистого дохода областных
коммунальных государственных предприятий
1. Норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий в областной бюджет определяется следующим образом:
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге

Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативтін белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 247 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 4903 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.02.2015 № 47 қаулысымен.
"Мемлекеттiк мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 140-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарды басқару органдарына жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейiнгi мерзiмде "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне алдағы үш жылдық кезеңге арналған облыстық бюджетке аударылуы тиiс таза табыстың бiр бөлiгiнiң болжамды сомаларын, сондай-ақ есептi жылы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың облыстық бюджетке аударған таза табысының мөлшерiн берсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Е.И. Аманға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ басшысы
________________ С. Аймухамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
ММ басшысы
________________ Г. Кисленкова
Әкімдіктің
2014 жылғы 2 маусымдағы
№ 247 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың
таза табысының бір бөлігін аудару нормативі
1. Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін облыстық бюджетке аудару нормативі былайша айқындалады:
Таза табыс 3 000 000 теңгеге дейiн
таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейiн
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 10 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейiн
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейiн
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
Таза табыс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейiн

97 350 000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге
2. Для областных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в области здравоохранения, норматив отчисления устанавливается в размере 5 процентов.

97 350 000 теңге + 500 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 30 пайыз
Таза табыс 1 000 000 001 теңге және одан жоғары
247 350 000 теңге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 50 пайыз
2. Денсаулық сақтау саласында қызметiн жүзеге асыратын облыстық коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындар үшiн аудару нормативi 5 пайыз мөлшерінде белгiленедi.