О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 30 апреля 2014 года № 186 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 октября 2014 года № 5109. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 186 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 4810, опубликовано 27 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
1) в регламенте "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность", утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указана в приложении 2 к Регламенту.";
приложение к Регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2) в регламенте "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения", утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 186 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда № 5109 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 186 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4810 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің блок-схемасы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Регламентке қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің блок-схемасы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указана в приложении 2 к Регламенту.";
приложение к Регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 к Регламенту, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
3) в регламенте "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)", утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указана в приложении 2 к Регламенту.";
приложение к Регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 к Регламенту, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  Н. Садуакасов
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Проведение регистрации и перерегистрации лиц,
осуществляющих миссионерскую деятельность"
Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Проведение регистрации и перерегистрации лиц,
осуществляющих миссионерскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Условные обозначения
Приложение 3
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений
для распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения"
Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 4
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений
для распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Условные обозначения
Приложение 5
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача решения о согласовании расположения
помещений для проведения религиозных мероприятий
за пределами культовых зданий (сооружений)"
Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 6
к постановлению акимата
Костанайской области
от 2 сентября 2014 года № 434
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача решения о согласовании расположения
помещений для проведения религиозных мероприятий
за пределами культовых зданий (сооружений)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
Условные обозначения

"9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Регламентке қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Реглементке 2-қосымшамен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің блок-схемасы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.";
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес Регламентке қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес Реглементке 2-қосымшамен толықтырылсын;
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   Н. Садуақасов
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 1-қосымша
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің блок-схемасы
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 2-қосымша
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 3-қосымша
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы
өзге де ақпараттық материалдарды, діни
мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту
туралы шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің блок-схемасы
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 4-қосымша
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы
өзге де ақпараттық материалдарды, діни
мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту
туралы шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 5-қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған
үй-жайларды ғибадат үйлерінен
(ғимараттарынан) тыс жерлерде
орналастыруға келісу туралы
шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің блок-схемасы
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434
қаулысына 6-қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған
үй-жайларды ғибадат үйлерінен
(ғимараттарынан) тыс жерлерде
орналастыруға келісу туралы
шешім беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер