Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год по профессиональной подготовке
Постановление акимата Костанайской области от 15 сентября 2014 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 октября 2014 года № 5110
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 и в целях реализации Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 (далее – Дорожная карта занятости), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Кәсіптік даярлау бойынша Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 453 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қазанда № 5110 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасын (бұдан әрі – Жұмыспен қамтудың жол картасы) іске асыру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на профессиональное обучение участников Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год по профессиональной подготовке.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июня 2014 года.
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата

1. Қоса беріліп отырған кәсіптік даярлау бойынша 2014 жылға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіптік оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 маусымнан бастап туындайтын қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің