Об установлении зоны санитарной охраны Черниговского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 25 сентября 2014 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2014 года № 5132. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зону санитарной охраны Черниговского хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 25 сентября 2014 года № 474
Зона санитарной охраны Черниговского хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе
Наименование источника водозабора
Размер зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 8, № 9
Радиус –
50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Длина –
102 метра
для каждой скважины
Максимальная
ширина –
90 метров для каждой скважины
1,8 гектара
Длина –
825 метров
Максимальная
ширина –
560 метров
46,2 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрогеологическое обоснование зоны санитарной охраны Черниговского водозабора в Аулиекольском районе Костанайской области" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Черниговское").

Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын жер асты сулары көздерінің № 8, № 9 ұңғымалары учаскесінде Чернигов шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 474 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 5132 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын жер асты сулары көздерінің № 8, № 9 ұңғымалары учаскесінде Чернигов шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 474 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын жер асты сулары көздерінің № 8, № 9 ұңғымалары учаскесінде Чернигов шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 8,
№ 9 ұңғымалар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Ұзындығы – әр ұңғыма үшін 102 метр
Барынша ені - әр ұңғыма үшін 90 метр
1,8 гектар
Ұзындығы –
825 метр
Барынша ені –
560 метр
46,2 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекаралары "Қостанай облысының Әулиекөл ауданындағы Чернигов су тартуының санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші - "Черниговское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).