О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 111 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 200. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2014 года № 9684. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404

«Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 111 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 200 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 5 тамызда № 9684 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығымен

Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 404.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 111 «Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8459) следующие изменения и дополнение:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 1 «Налоговые поступления»:
в классе 08 «Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами»:
в подклассе 1 «Государственная пошлина»:
строку:
«
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения допуска к осуществлению международных автомобильных перевозок грузов и его дубликата
1
08
1
24
100
100
»
изложить в следующей редакции:
«
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения допуска к осуществлению международных автомобильных перевозок грузов и его дубликата
1
08
1
24
100
»;
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 06 «Прочие неналоговые поступления»:
в подклассе 1 «Прочие неналоговые поступления»:
строку:
«
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2
06
1
09
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета, отчисления на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета, отчисления на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета.
»
изложить в следующей редакции:
«
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2
06
1
09
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета.
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета.
Благотворительные поступления в местный бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица);
нецелевое
использование средств местного бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях местного подчинения по актам проверки органами Министерства финансов;
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства, по учреждениям, финансируемым из местного бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в местный бюджет;
остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из местного бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из местного бюджета.
»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Отчисления недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
2
06
1
14
100
100
».

Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.09.2014 № 404 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 111 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8459 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
08 «Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер» сыныбында:
1 «Мемлекеттік баж» кіші сыныбында:
мына:
«
Жүктердің халықаралық автомобиль тасымалын жүзеге асыруға рұқсат куәлігін және оның телнұсқасын бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1
08
1
24
100
100
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жүктердің халықаралық автомобиль тасымалын жүзеге асыруға рұқсат куәлігін және оның телнұсқасын бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1
08
1
24
100
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
06 «Басқа да салықтық емес түсімдер» сыныбында:
1 «Басқа да салықтық емес түсімдер» кіші сыныбында:
мына:
«
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2
06
1
09
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы;
өңірді әлеуметтк–экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымының дамуына аударымдар.
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы;
өңірді әлеуметтік–экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымының дамуына аударымдар.
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2
06
1
09
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
Жергілікті бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ниетіне байланысты); жергілікті бюджет қаражатын мақсатсыз пайдалану; Қаржы министрлігінің органдарының тексеру актілері бойынша жергілікті бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрын жергілікті бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақтаулы мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың жергілікті бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
»;
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
«
Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
2
06
1
14
100
100
».

2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Токабекова Ж. Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр
Е. Досаев

2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Ж. Т. Тоқабекова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр
Е. Досаев