О внесении изменения в решение маслихата от 7 февраля 2014 года № 206 "Об утверждении регламента Костанайского городского маслихата"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 29 мая 2014 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 июня 2014 года № 4879. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2017 года № 132
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31.03.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 7 февраля 2014 года № 206 "Об утверждении регламента Костанайского городского маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4483, опубликованное 20 марта 2014 года в газете "Наш Костанай") следующее изменение:
в регламенте Костанайского городского маслихата, утвержденного указанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 20
А. Уралбаева
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Н. Халыков

Мәслихаттың 2014 жылғы 7 ақпандағы № 206 "Қостанай қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2014 жылғы 29 мамырдағы № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 маусымда № 4879 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 132 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 31.03.2017 № 132 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 7 ақпандағы № 206 "Қостанай қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4483 тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қостанай қалалық мәслихатының регламентінде:
3-тармақ мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"3. Мәслихаттың қызметі Қазақстан Республикасының Конституциясымен, Заңмен, Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерімен және осы регламентпен реттеледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 20 сайлау
округі бойынша депутаты
А. Уралбаева
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Халықов