О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 декабря 2014 года № 5208
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 778 570,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 450 787,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 34 416,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 812 012,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 481 355,7 тысячи тенге;
2) затраты – 15 051 857,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 210,6 тысячи тенге;";

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 339 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 5208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4387 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 778 570,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 450 787,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 416,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 812 012,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 481 355,7 мың теңге;
2) шығындар – 15 051 857,0 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 210,6 мың теңге;";