О внесении изменения в постановление акимата города Лисаковска от 15 июля 2014 года № 323 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 21 октября 2014 года № 486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2014 года № 5145
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска от 15 июля 2014 года № 323 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5043, опубликовано 25 сентября 2014 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Журкабаева М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 июня 2014 года.
Аким города                                М. Жундубаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 21 октября 2014 года № 486
Приложение 2
к постановлению акимата
от 15 июля 2014 года № 323
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Лисаковска на 2014 год, финансируемых за счет
средств местного бюджета
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения (район,
город)
Наименование
организации
дошкольного
воспитания и
обучения
Количество
воспитанников
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
1
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольный учебно-
воспитательный центр "Мұрагер" отдела образования акимата города Лисаковска"

Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 323 "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 486 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 5145 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының  8-1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 323 "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5043 тіркелген, 2014 жылғы 25 қыркүйекте "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.К. Жұрқабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 маусымынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі                                 М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 21 қазандағы
№ 486 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 323 қаулысына 2-қосымша
2014 жылға арналған Лисаков қаласының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты
есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Мұрагер»" мектепке дейінгі оқу-тәрбие орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

350
2
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Улыбка" отдела образования акимата города Лисаковска
320
3
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Дельфинчик" отдела образование акимата города Лисаковска
320
4
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Ивушка" отдела образования акимата города Лисаковска
310
5
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Балапан" отдела образования акимата города Лисаковска

350
2
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Улыбка" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
3
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Дельфинчик" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
4
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Ивушка" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
310
5
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Балапан" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

160
Продолжение таблицы:
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения (район,
город)
Размер
подушевого
финансирования
в дошкольных
организациях в
месяц (тенге)
Размер
родительской
платы в
дошкольных
организациях
в месяц
(тенге)
1
город Лисаковск
15986
до 3-х лет-5750
с 3-х лет-7130
2
город Лисаковск
15986
до 3-х лет-5750
с 3-х лет- 7130
3
город Лисаковск
15986
до 3-х лет-5750
с 3-х лет- 7130
4
город Лисаковск
15986
до 3-х лет-5750
с 3-х лет- 7130
5
город Лисаковск
15986
до 3-х лет- 5750
с 3-х лет- 7130

160
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Лисаков қаласы
15986
3 жасқа дейін – 5750
3 жастан бастап – 7130
2
Лисаков қаласы
15986
3 жасқа дейін – 5750
3 жастан бастап – 7130
3
Лисаков қаласы
15986
3 жасқа дейін – 5750
3 жастан бастап – 7130
4
Лисаков қаласы
15986
3 жасқа дейін – 5750
3 жастан бастап – 7130
5
Лисаков қаласы
15986
3 жасқа дейін – 5750
3 жастан бастап – 7130