О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 189 "О бюджете города Лисаковска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5190. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 января 2015 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14.01.2015 № 7).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 189 "О бюджете города Лисаковска на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4386, опубликовано 23, 30 января 2014 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3749939,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2092172,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16617,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43699,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1597451,9 тысяча тенге;
2) затраты – 3743635,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 52106,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 52106,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70802,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70802,4 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что резерв акимата города Лисаковска на 2014 год составляет 0 тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 240,0 тысяч тенге;
на проведение капитального ремонта средней школы № 2 города Лисаковска в сумме 100000,0 тысяч тенге;
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с шести до десяти месячных расчетных показателей в сумме 1459,4 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 189 "Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 257 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5190 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 7 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 14.01.2015 № 7 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 189 "Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4386 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3749939,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2092172,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16617,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 43699,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1597451,9 мың теңге;
2) шығындар – 3743635,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 52106,4 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 52106,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70802,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70802,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 0 теңге құрайтыны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын іске асыруға 240,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының № 2 орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге 100000,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысының қатысушылар мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан бастап алтыдан он айлық есептік көрсеткішке дейін ұлғайтуға 1459,4 мың теңге сомасында;

на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014-2015 годы в сумме 1523,0 тысячи тенге;
на компенсацию потерь доходов в сумме 176012,0 тысяч тенге;
на выплату гранта победителю конкурса "Лучшая организация среднего образования" в сумме 15972,8 тысячи тенге;
на покрытие необеспеченности фонда оплаты труда на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, в сумме 7017,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 80061,3 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 17236,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, в сумме 12100,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 465,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 110,0 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 193,0 тысячи тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в сумме 57706,0 тысяч тенге;
на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы на 2014 год в сумме 229799,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 105239,0 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 740212,0 тысяч тенге;

2014-2015 жылдарға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 1523,0 мың теңге сомасында;
кірістерді өтеуге өтемақыға 176012,0 мың теңге сомасында;
"Орта білім беретін үздік ұйым" конкурсының жеңімпазына грант төлеуге 15972,8 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға еңбекақы қорының қамтамасыздығын өтеуге 7017,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін:
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 80061,3 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 17236,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 12100,0 мың теңге сомасында;
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын іске асыруға 465,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 110,0 мың теңге сомасында;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 193,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 57706,0 мың теңге сомасында;
2014 жылға арналған Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға 229799,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 105239,0 мың теңге сомасында;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 740212,0 мың теңге сомасында;

на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций в сумме 52106,4 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 ноября 2014 года № 257
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 189
Бюджет города Лисаковска на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға 52106,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Г. Жарылқасымова
Мәслихаттың
2014 жылғы 27 қарашадағы
№ 257 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер