О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 151 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 26 ноября 2014 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5199
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 151 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4388, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2098485,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 403165,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3020,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1685100,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2118697,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34716,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41573,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6857,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -54928,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54928,2 тысяч тенге.";
подпункт 5 пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 20951,0 тысяч тенге;"
пункты 45 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из вышестоящего бюджета:
1) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов сумме 41573,3 тысяч тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 65645,0 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 14174,0 тысяч тенге;
4) в рамках реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов на 2014 год в сумме 465,5 тысяч тенге;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи на 2014 год в сумме 120,0 тысяч тенге;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет на 2014 год в сумме 565,0 тыс. тенге.

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 Алтынсарин ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 237 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5199 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 "Алтынсарин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4388 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2098485,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 403165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3020,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1685100,6 мың теңге;
2) шығындар – 2118697,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34716,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41573,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6857,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -54928,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54928,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 5) тармақшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"5) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 20951,0 мың теңге сомасында;"
көрсетілген шешімнің 45-тармақтарына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жоғарыда көрсетілген бюджеттен трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 41573,3 мың теңге сомасында;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 65645,0 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 14174,0 мың теңге сомасында;
4) 2014 жылға арналған мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекет жоспарын іске асыру аясында 465,5 мың теңге сомасында;
5) 2014 жылға арналған әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуге 120,0 мың теңге;
6) 2014 жылға арналған 18 жастарға дейін балаларға мемлекеттік жәрдем ақы 565,0 мың теңге.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен трансферт на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах из республиканского бюджета в сумме 640000,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 55192,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной,
сессии районного маслихата                 Д. Аубакиров
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
Приложение
к решению маслихата
от 26 ноября 2014 года
№ 237
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года
№ 151
Бюджет Алтынсаринского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен 640000,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 55192,0 мың теңге сомасында трансферт қарастырылғаны ескерілсін".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Д. Әубәкіров
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Есмұханов
Мәслихаттың
2014 жылғы 26 қарашадағы № 237
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 151
шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР