О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19 февраля 2014 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2014 года № 4456
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1755979,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 176589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15456,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1562934,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1761926,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20366,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25965,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5599,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26313,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26313,2 тысяч тенге.";
приложения 12 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
десятой сессии, секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
__________________ Сакетов М.
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 203 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 4456 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1755979,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 176589,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15456,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1562934,0 мың теңге;
2) шығындар – 1761926,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20366,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 25965,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5599,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26313,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26313,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті оныншы сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
Мәслихаттың