О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 25 апреля 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2014 года № 4674
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 539 582,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791 378,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 099,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 737 316,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 660 805,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 838,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 568,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -141 061,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141 061,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 40 119,0 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктами 9-4 и 9-5 следующего содержания:
"9-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 месячных расчетных показателей до 10 месячных расчетных показателей в сумме 889,0 тысяч тенге.
9-5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 106 850,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4674 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 539 582,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 791 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 099,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 789,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 737 316,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 660 805,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 838,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 568, 2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141 061,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 061,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 40 119,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-4 және 9-5-тармақтарымен толықтырылсын:
"9-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмек мөлшерін 6 айлық есептік көрсеткіштен 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға 889,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
9-5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 106 850,0 мың теңге сомасында;

2) выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 10 756,0 тысяч тенге;
3) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 6 258,0 тысяч тенге.".
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
десятой сессии                             Г. Сухотеплая
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
___________________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата

2) 18 жасқа дейінгі балаларға 10 756,0 мың теңге сомасында мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 6 258,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Оныншы
сессияның төрайымы                         Г. Сухотеплая
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Печникова Т. И.
Мәслихаттың